ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به عنوان مثال در آمریکا از هر یکصد بارداری، سه مورد به دوقلو یا چندقلوزایی منجر می‌شود. اما به دنیا آوردن و بزرگ کردن این دسته از نوزادان کار به مراتب سخت‌تری نسبت به سایر موارد عادی است. حتی مادرانی که پیشتر تجربه تولد نوزاد را داشته‌اند هم در مواجهه با دوقلو یا چندقلوزایی خود را دچار نوعی چالش می‌بینند و به خوبی نمی‌دانند که پس از آوردن نوزادان از بیمارستان به خانه چه کارهایی را باید در اولویت انجام قرار دهند.

درحالی که باید پذیرفت به دنیا آمدن دوقلوها لذتی مضاعف را نصیب والدینشان می‌کنند اما این تنها یک روی سکه است. درواقع از همان روزی که مشخص می‌شود قرار است دوقلو یا چندقلو به دنیا بیاید، زن و مرد احساس وظیفه بیشتری کرده به طوریکه حتی برای کسب درآمد بیشتر به اضافه کاری و تلاش مضاعف فکر می‌کنند. به طور کلی انجام برنامه‌ریزی مناسب برای مدیریت فرآیند تربیت نوزادان دو یا چند قلو بااهمیت‌تر از زمانی است که تک نوزاد به دنیا می‌آید.

:: Information 173
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما