ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25110 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۲/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چه کار باید بکنید اگر کودک شما یک نیش حشرات داشته باشد
شما کودک خود را به یک حمام می دهید و متوجه می شوید چندین ضربه که در آن روز وجود نداشت. آنها در سراسر پاها پراکنده هستند، اما در بدن فوق هیچ چیز وجود ندارد. به نظر می رسد که آنها آنها را خراب کرده اند. چه چیزی می تواند باشد؟ شایع ترین علت این لکه ها، نیش حشرات است. در اینجا راهنمای دکتر سیرز برای مراقبت از نیش حشرات است. تقریبا هر کس نیش حشرات را تجربه کرده است، بنابراین هیچ رمز و رازی به نظر نمی رسد. مسئله اصلی با نیش حشرات این است که درمان خارش و جلوگیری از عفونت باشد.

سه نوع اصلی از نیش حشرات
نیش عنکبوتی – این بزرگترین نوع نیش است که اغلب یک منطقه بزرگ و پررنگ دایره ای با یک نشانه دقیق نیش علامت در وسط ایجاد می کند. آنها می توانند در چند روز به اندازه و قرمزی رشد کنند و تمایل به دردناک شدن داشته باشند. آنها می توانند از ۱ تا ۵ یا ۱۰ عدد، اغلب در یک خط مستقیم یا محدود به یک منطقه بدن باشند. عنکبوت اغلب در طول یک شب بخشی از بدن حرکت می کند و در طول راه پیاده روی می کند. گزش اولیه اغلب دردناک است، اما نه همیشه.

گزش های کله – این معمولا در تعداد بیشتری از گزش عنکبوت رخ می دهد، و بیشتر بر روی پاها (و منطقه پوشک برای خزنده و نشسته نوزادان) رخ می دهد. آنها اغلب در زمان نیش حشرات دردناک نیستند و معمولا به طور فزاینده خارش می شوند. افراد مختلف به انواع گوناگون واکنش نشان می دهند. بعضی از افراد بسیار حساس به گزش های کک می باشند. مکان های مشترک برای گرفتن کثافت کثیف شامل خانه هایی با حیوانات خانگی، سواحل (کک ماسه ای) و پارک ها می باشد.
مسموم گزش – این معمولا در مناطق باز مانند دست و ساعد، مچ پا و گردن رخ می دهد. آنها معمولا کاملا واضح هستند، و شما اغلب می دانید که شما و فرزند شما در محیط پشه در بیرون قرار دارند.
درمان بیت های INSECT
خارش – این را می توان با دهان و دندان با دهان و یا انواع محصولات متوقف کننده بدون درنگ به طور مستقیم به گاز گرفتگی درمان می شود. مراقب باشید، این می تواند ننگ اگر نیش خراشیده باز است. لوسیون پینک کالامین یا کرم ضد آکنه Aveeno با Calamine می توانند برای خارش بسیار موثر باشند، اما باید توجه داشت که اگر روی گزش خراشیده شده باز شود ممکن است احتمال بروز زخم را افزایش دهد. کرم بنادریل نیز در دسترس است، اما فقط باید به اندازه کافی مصرف شود، در صورتی که Benadryl نیز به صورت دهانی به منظور جلوگیری از مصرف بیش از حد دارو استفاده می شود.
انگشتان دست را برش دهید – این امر خطر ابتلا به عفونت را در نیش ها کاهش می دهد و احتمال بروز زخم را کاهش می دهد.
سوزش و سوزش – بشوییل های سرد را به هر گونه نیش های بسیار بزرگ، سوزش، خارش و خارش بمالید.
جلوگیری از عفونت – نیش های کک و نیش های پشه معمولا نیازی به اقدامات خاصی برای جلوگیری از عفونت پوست اطراف ندارند. گزش نیش حشرات به طور معمول مقدار کمی از قرمزی و تورم، و نیز کمی از زهکشی روشن است. اما جثه عنکبوت تمایل به ایجاد یک منطقه بسیار بزرگتر از قرمزی و تورم دارد. در حالی که این طبیعی است، خطر ابتلا به عفونت را در نیشتر افزایش می دهد.
قبل از نیش زدن آلوده می شود – در اینجا برخی از اقداماتی که می توانید برای جلوگیری از آلوده شدن عنکبوت بزرگ انجام دهید. دو یا سه بار در روز این مراحل را دنبال کنید:
نوشیدنی را با آب صابون گرم کنید
برخی از پراکسید هیدروژن رقیق شده (مخلوط آب ½ با پراکسید ½)
پراکسیدها را بعد از دو دقیقه شستشو دهید
یک پماد آنتی بیوتیکی بیش از حد استفاده کنید
یخ به یک نیش عنکبوت بزرگ می تواند درد و سوزش را کاهش دهد
پس از این مراحل معمولا عفونت را از تنظیم شدن جلوگیری می کند.

نیش های آلوده – اگر ناحیه قرمز در اطراف نیش زدن ادامه یابد، سفت تر و دردناک تر می شود و شروع به تخلیه می کند، سپس آلوده می شود. در صورتی که این اتفاق بیافتد، چند گام باید سه بار در روز دنبال کنید:
شستشو با آب صابون گرم
یک شستشو گرم را به مدت ۱۰ دقیقه به منطقه اعمال کنید
پراکسید هیدروژن رقیق را اعمال کنید، سپس بعد از دو دقیقه شستشو دهید
محلول بتادین رقیق شده را اعمال کنید (¼ این آنتی سپتیک قرمز قهوه ای قرمز را با یخ زدگی مخلوط کنید) و اجازه دهید آن را دو دقیقه خشک کنید
کاملا بتادین را بشورید
پماد ضد آنتی بیوتیک را بدون استفاده از آن مصرف کنید. اگر پزشک شما پماد قدرت تجویزی به نام بختروبان را فراخوانی کند، ممکن است این کار بهتر انجام شود.
ممکن است یک یا دو روز طول بکشد تا این درمان شروع به بهبود عفونت کند، اما نباید در طول این درمان بدتر شود.

عفونت جدی تر – اگر قرمزی و زهکشی همچنان بدتر شود، یا کودک شما تب هایی را ایجاد می کند یا رگه های قرمز که از ناحیه بیرون می آید، پس از آن باید پزشک خود را بطور مستقیم ببینید. اگر پس از ساعت، شما باید دکتر خود را انتخاب کنید. احتمال دارد کودک شما برای درمان عفونت نیاز به آنتی بیوتیک دارد.
وقتی می بینید یا می روید دکتر را فرا می گیرید
علاوه بر موارد فوق در زیر عفونت گفته شده، سه موقعیت دیگر وجود دارد که ممکن است نیاز به توجه پزشک باشد.

نیش در گوش – غضروف در گوش بیشتر حساس به آلوده شدن از نیش حشرات است. به منظور جلوگیری از عفونت اقدامات احتیاطی را در بالا انجام دهید، همچنین از استفاده از گرمای خنک کننده از ابتدا مطمئن شوید (به جای آن تنها در صورتی که یک عفونت وجود داشته باشد). اگر آن را آلوده می کند، خود را ببینید

دکتر شما ممکن است آنتی بیوتیک ها را دیرتر از نیش های نرمال مورد نیاز کنید.
نیش عنکبوتی قورباغه – این عنکبوت مخصوص عنکبوت می تواند یک تلگراف بزرگ بنفش بی شکل که به شکل حلقه قرمز احاطه شده است ایجاد کند. در عرض چند روز آینده، تاول زدگی باز می شود و یک منطقه زخم شکل می گیرد. این به نظر می رسد یک دهانه آلوده ایجاد شده در نیش. اگر مشکوک به این نیش است، به دکتر خود مراجعه کنید. این ناحیه زخم را می توان ادامه داد اگر نتواند توسط یک پزشک درمان شود. این عنکبوت قهوه ای دارای یک علامت شکل ویولون تیره و نارنجی بر روی آن است و تمایل دارد در مکان های تاریک و خشک مانند خانه های تعطیلات و خانه های رها شده زندگی کند. اگر می توانید، عنکبوت را به پزشک یا اورژانس خود برسانید.

:: Information 37
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25013 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما