ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

انتخاب اسباب بازی برای کودک شما
در انتخاب اسباب بازی برای کودک خود از خود بپرسید:

۱٫ کودک من چه چیزی را آموزش خواهد داد؟
۲٫ آیا توجه کودک من را در بر خواهد گرفت؟
۳٫ آیا ایمن است؟
۴٫ آیا برای من دیدن یا شنیدن آزار دهنده است؟
۵٫ آیا خلاقیت، تعامل اجتماعی را ارتقاء می دهد؟
۶٫ آیا غیر مبارزه و غیر تهاجمی است؟
۷٫ آیا هماهنگی دست و چشم و مهارت حل مسائل را بهبود می بخشد؟
۸٫ آیا می توان از هر دو جنس از آن لذت برد؟
۹٫ چند حسی این تحریک را تحریک می کند؟
۱۰٫ آیا با این اسباب بازی لذت می برم؟

بنابراین بسیاری ازاسباب بازی ها، بنابراین زمان کمی است
بازی کار کودکان است و اسباب بازی ابزار آنهاست. کودکان ابتدا تلاش می کنند تا تسلط نوجوانان بر پیچیدگی های یک بازی رایانه ای را به دست بگیرند، کودکان مهارت های استدلال، تمرکز و مهارت های حرکتی، اجتماعی و زبان را از اسباب بازی ها می آموزند. اسباب بازی ها می توانند کنجکاوی را افزایش دهند و کودک را برای انتخاب عاقلانه آموزش دهند.

بهترین اسباب بازی ها کسانی هستند که بسیاری از حواس را تحریک می کنند و این فرصت را برای کودک فراهم می کند تا همه چیز اتفاق بیفتد. بچه ها با کشیدن انگشت روی توپ که روی جلوی آنها قرار دارد، کشف می کنند که نه تنها رول می دهد، بلکه موسیقی را نیز می سازد! آنها انگیزه ای برای کشیدن و رسیدن به آن و باز شدن دوباره آن هستند. بلوک ها به یکدیگر متصل می شوند و یک کودک نوپا برج می تواند افتخار کند. آنها همچنین از لذت بردن از دست کشیدن آن و شروع دوباره دوباره لذت می برند. اسباب بازی هایی که خلاقیت را در بازی ارتقا می دهند، برای سال های زیادی از آن لذت خواهند برد.

درباره اسباب بازی و کودک فکر کنید
هنگام انتخاب اسباب بازی برای یک کودک، به دقت در مورد اسباب بازی و کودک فکر کنید. اسباب بازی هایی را انتخاب کنید که در حال توسعه مناسب هستند، که بر مهارت هایی که کودک در حال حاضر داشته است را ایجاد می کند و چند چالش را فراهم می کند. در حال حاضر فرزندتان از بازی لذت می برد؟ به او ابزار – اسباب بازی بدهید – که به او کمک می کند تا آن را بهتر انجام دهد.

انتخاب اسباب بازی هایی که می تواند با دوستان به اشتراک گذاشته شود و تنها به تنهایی لذت ببرد. به اسباب بازی هایی که می توانید از آن لذت ببرید و سپس با کودک خود بازی کنید. شما بیشتر درباره اینکه چگونه کودک شما فکر می کند و احساس می کند با رفتن به طبقه و بازی با او یاد بگیرند. این خاطرات یک عمر طول خواهد کشید. به یاد داشته باشید، شما بهترین “اسباب بازی” است که فرزند شما می تواند داشته باشد.

:: Information 30
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما