ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

وابستگی والدین چیست؟
والدین پیوستن یک سبک مراقبت از نوزاد شما است که بهترین در کودک و بهترین والدین را به ارمغان می آورد. والدین ضمیمه دلالت بر این دارد که ابتدا ذهن و قلب شما را به نیازهای فردی کودک شما باز می گرداند و در نهایت شما را به چگونگی تصمیم گیری در مورد آنچه که برای شما و فرزندتان مناسب تر است، توسعه می دهد.

پیوستگی نزدیک پس از تولد و فراتر از آن، اجازه می دهد رفتارهای تقویت وابستگی طبیعی نوزاد و ویژگی های شهودی، زیست شناختی و مراقبتی مادر به همراه آورد. هر دو عضو این زوج زیست شناختی در یک زمان زمانی که نوزاد نیازمند ترین است و مادر آماده ای برای پرورش است، شروع به درست شدن می کند. پیوند دادن مجموعه ای از مراحل در طول زندگی شما به همراه فرزند شما است.

وابستگی والدین چه چیزی شبیه است؟
وابستگی والدین چیزی جدید نیست و قطعا یک روند نیست. این روش برای بسیاری از تاریخ بشر انجام می شود و در بیشتر موارد به طور مستقیم به مادران و پدران جدید می رسد. مهم این است که به یاد داشته باشید که Attachment Parenting یک رویکرد است، نه مجموعه ای از قوانین، به طوری که در حالی که تولد، تغذیه با شیر مادر، پوشیدن بچه و خواب راحت در این سبک از والدین تشویق می شوند، مزایای والدین Attachment برای آنها که قادر به انجام همه این چیزها هستند.

اصول وابستگی والدین پاسخگو و حساس به نیازهای کودک شما هستند، کودک شما را از طریق لمس پرورش می دهد و ایجاد پیوند می کند که به راحتی می تواند نیازهای کودک را به راحتی رمزگشایی و مراقبت کند.

یک سبک والدین پاسخگو و حساس می تواند رشد مغز در نوزادان را کاهش دهد، خطر ابتلا به SIDS را کاهش می دهد، منجر به درک بهتر وضعیت های ذهنی و احساسی فرزند شما، احتمال ابتلا به مشکلات رفتاری، ترویج رشد اجتماعی و احساسی و خیلی بیشتر شود.

:: Information 25
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما