ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مجله همشهری سرنخ – خاطره علی نسب: آنها بوکسورهای تمام عیاری هستند. با کوله باری پر از مقام و مدال. رینگ را می شناسند و صورت شان پر است از یادگارهایی که مشت حریف به آن ها هدیه داده است اما تفاوت عمده ای با دیگر بوکسورهای جهان دارند. آن ها فقط مشت نمی زنند و گارد نمی بندند بلکه در رینگ، پشت میز شطرنج می نشینند و با کمک گرفتن از هوش و مهره های شطرنج، حریف را ناک اوت می کنند. این مبارزان باهوش سعی دارند در کنار ورزش های جسمانی، به همه ثابت کنند بوکسورها، از لحاظ ذهنی و هوشی هم آدم هایی خاص هستند.

سری زدیم به خانه «بوکس شطرنج» تهران و با بوکسورهایی گفت و گو کردیم که ترجیح دادند فقط روی مشت زدن متمرکز نشوند و از هوش و فکرشان هم در رینگ استفاده کنند. برای این که درباره این رشته جالب بیشتر بدانیم سراغ قدیمی ترین ورزشکار ایرانی ای می رویم که در این رشته فعالیت دارد؛ «فریدون پویا».

:: Information 175
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما