ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مکمل های ویتامین D در دوران بارداری ممکن است به نوزادان سالم کمک کند
ویتامین D در طول بارداری و رشد کودک
یک مقاله سرمقاله در شماره ژوئیه مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) Pediatrics نتایج ۲۴ مطالعه را که شامل بیش از ۵،۰۰۰ مادر باردار است، مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. این مطالعه به این نتیجه رسید که افرادی که مکمل ویتامین D در دوران بارداری(در محدوده ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ واحد در روز) مصرف می کردند، با کاهش خطر ابتلا به نوزادان رو به افزایش است. این نیز “کوچک برای نوزادان سن حاملگی” نامیده می شود. نوزادان حتی در سال اول رشد را نیز افزایش دادند. نویسندگان توصیه می کنند که زنان باید در طول بارداری مکمل های ویتامین D مصرف کنند، با استفاده از دوز توصیه شده توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. این مکمل ها باید در حدود بیست هفته بارداری آغاز شود. بر طبق مطالعات ۲۴، هر مکمل پیش از ویتامین D در دوران بارداری، در وزن نوزاد تغییری نکرده است.

سلامت استخوان نوزاد با توجه به ویتامین D
ویتامین D باعث افزایش رشد نوزادان از طریق افزایش استخوان و بافت ماهیچه می شود. ویتامین D تنظیم کننده بدن از مواد معدنی استخوان سازی است. مصرف ویتامین D به حفظ سطح نرمال کلسیم-فسفر در خون کمک می کند که باعث افزایش رشد استخوان می شود. ویتامین D کمک می کند تا در صورت نیاز به پوکی استخوان، کلسیم و فسفر بیشتری جذب کند. نتایج همچنین نشان می دهد که ویتامین D در دوران بارداری به ایجاد یک جفت سالم کمک می کند که به رشد کودک سالم کمک می کند. مطالعاتی مثل این است که بر این دلیل است که ما توصیه می کنیم ماهی قزل آلا وحشی Alaskan (2000 IU در هر شش اونس) به عنوان ثروتمندترین منبع غذایی ویتامین D، دوم به آفتاب. بنابراین، اگر در حین بارداری مکمل های ویتامین D را انتخاب نکنید، می توانید ماهی را نیز بخورید و حدود پانزده دقیقه در روز به بیرون بروید و دست ها و پاها را در معرض آفتاب قرار دهید و آب و هوا را اجازه دهید.

:: Information 27
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما