ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ویروس زیکا

ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: کشور ما در منطقه‌ای قرار گرفته که در حال حاضر از لحاظ سیاسی، اقتصادی و وقوع جنگ حساس بوده و بیماری‌ها در کشورهای مجاور می‌تواند کشور ما را نیز تحت تاثیر قرار دهد لذا دیپلماسی سلامت ازمهمترین موضوعاتی است که مورد توجه سازمان بهداشت جهانی و ایران همچنین و سایر کشورها قرار گرفته است.
 
وی با اشاره به اینکه ایران کشور قدرتمند است و می‌تواند تاثیرات مثبتی را از لحاظ سلامت بر روی سایر کشورها داشته باشد گفت: همچنین سازمان بهداشت جهانی با الگو قرار دادن طرح تحول می‌تواند موفقیت‌های بیشتری را در سایر کشورها داشته باشد.
 
حریرچی درمورد وضعیت ویروس زیکا در کشور گفت: این ویروس در سطح بین‌المللی در برخی از کشورها که شرایط آب و هوایی لازم برای این ویروس را داشته و پشه ناقل را نیز دارند بسیار مهم است ولی خوشبختانه در کشور ما نگرانی عمده در این زمینه وجود ندارد، البته آمادگی‌های لازم برای مقابله با این ویروس را داریم.
 
وی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده مرحوم کیارستمی گفت: اجازه دهید تنها سازمان نظام پزشکی در این زمینه اطلاع‌رسانی کند و امیدواریم هر چه زودتر مرحله دادرسی این پرونده در نظام پزشکی انجام شود و نتیجه آن سریعتر به سرانجام برسد.
 
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اقدام مهم کمیسیون برنامه و بودجه و بهداشت و درمان مجلس گفت: دولت به مجلس پیشنهاد کرد که از محل فروش اوراق مشارکت ۸ هزار میلیارد تومان آن را برای جبران بدهی‌های بیمه سلامت اختصاص دهند این در حالی است که قبلا این مبلغ ۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود.
 
حریرچی ضمن تشکر از این اقدام دولت و مجلس گفت: امیدواریم براساس این مصوبه بدهی‌های عمده سازمان بیمه سلامت پرداخت شود.
 
وی گفت: از ۸ هزار و ۵۱۶ میلیارد اسناد ارسالی  ۵هزار و ۴۳۳ میلیارد آن مربوط به بیمه سلامت است لذا اهمیت مصوبه مجلس به اندازه اهمیت اجرای طرح تحول در سال نخست است و امیدواریم با اختصاص این ۸ هزار میلیارد مصوبه مجلس بدهی بیمه سلامت به صفر برسد و در بودجه سال بعد نیز بودجه لازم برای بیمه سلامت ایجاد شود.

منبع :فارس

:: Information 481
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما