ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

او درباره اینکه چرا به حرف چینی ها مبنی بر جان باختن پرسنل کفایت نکرده و عملیات امداد و نجات را ادامه داده است،گفت:«‌آن‌وقت از ما نمی پرسیدند که چرا برای ادامه عملیات نجات به حرف چینی ها اعتماد کردید؟ حالا حداقل می گوییم که ما تلاش‌مان را کرده ایم». ربیعی درباره اینکه تکاوران ارتش را برای چه کاری به محل حادثه بردید، گفت:« تخصص آن‌ها، ورود به مکان هایی است که مملو از آتش است. آن‌ها می توانند جان افراد را در این وضعیت نجات بدهند». وزیر کار با اشاره به اینکه حادثه آتش سوزی نفتکش سانچی در مرزهای آبی ما نبوده است و به خاطر همین نمی توانستیم ۵۰ کشتی برای حمل فوم مورد نیاز به آنجا ببریم، گفت:«ما وقت کافی نداشتیم چون برای اعزام تکاوران به آنجا با حداکثر سرعت حرکت کردیم که حداقل ۱۵ ساعت طول می کشید».

عقبگرد، علت آتش سوزی کشتی؟

ربیعی در این نشست روشن شدن تمام ابهام ها را در گرو باز شدن جعبه سیاه کشتی اعلام کرد و گفت:« دوستان کشتی کریستال چینی ها را ندیده اند، فقط بخشی از دماغه این کشتی را که جداره مخازن کشتی ما را شکافته بود، بررسی کردند». او درباره اینکه چرا نفتکش سانچی منفجر شده است، افزود:« شاید به خاطر شدت برخورد یا شاید هم به دلیل عقب رفتن کشتی چینی پس از برخورد بوده است؛ علت دقیق حادثه نیازمند بررسی بیشتر است».

:: Information 120
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ دی ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما