ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پایان رویای آمریکایی؟

مالیات بر کربن را در قالب یک قمار رفاهی می توان تحلیل کرد. بالا بردن افزایش هزینه تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن می تواند اقدامی الهام بخش باشد؛ یک برنامه پاک کننده محیط زیست و درآمدی که می تواند برای تامین مالی زیرساخت ها مورد استفاده قرار گیرد و یک تلاش مستقیم برای محدود کردن شکاف اقتصادی در آمریکا می تواند به حساب آید.

با توجه به موقعیت ترامپ به عنوان یک منکر تغییرات آب و هوایی بعید است او از مزایای این سیاست استفاده کند. (این موضوع می تواند جهان را وادار به شروع اعمال تعرفه در برابر محصولات ساخته شده در ایالات متحده آمریکا کند؛ چرا که این کشور مبادرت به نقض قوانین جهانی تغییر آب و هوا می کند.)

یک رویکرد همه جانبه هم به منظور بهبود توزیع درآمد در آمریکا مورد نیاز است که یکی از بدترین ها از این حیث در میان اقتصادهای پیشرفته به شمار می رود. در حالی که دونالد ترامپ وعده داده است حداقل دستمزد را افزایش خواهد داد اما بعید به نظر می رسد که او به انجام دیگر تغییرات مهم مانند تقویت حقوق جمعی – چانه زنی قدرت مذاکره کارگران و مهار دستمزدهای مدیران عامل و مسئولان عالیرتبه اداری مبادرت ورزد. اصلاح مقررات تنظیم گری باید فراتر از محدود کردن آسیب هایی باشد که در مورد بخش های مالی مطرح است و باید این اطمینان حاصل شود که این بخش واقعا به جامعه خدمت می کند.

رقابت کمتر؛ تمرکز بیشتر

در ماه آوریل، شورای مشاوران اقتصادی رییس جمهور باراک اوباما متنی را منتشر کرد که بر افزایش تمرکز بازها در بسیاری از بخش ها دلالت داشت. این تحلیل بدان معناست که رقابت کمتر شده و قیمت ها بالاتر رفته – که می تواند به عنوان مطمئن ترین راه برای پایین آوردن درآمد واقعی و در راستای کاهش دستمزدها به طور مستقیم قلمداد شود. ایالات متحده باید برای مقابله با این تمرکز قدرت بازار چاره ای بیندیشد، از جمله، کاربست جدیدترین مانیفست ها که در اصطلاح به آنها اقتصاد مشارکتی می گویند.

همچنین سیستم مالیاتی پس رونده در آمریکا – که نابرابری در این کشور را با کمک به اغنیا (و نه هیچ کس دیگر) تقویت می کند تا هر چه بیشتر ثروتمندتر شوند، باید اصلاح شود. یک هدف آشکار در این زمینه باید از بین بردن رفتار خاص برای سود سرمایه و سود سهام باشد. دیگر سیاست ضروری برای اطمینان حاصل کردن این که کمپانی ها مالیات پرداخت می کنند این است که با روش هایی همچون کاهش نرخ مالیات شرکت های بزرگی که دست به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در آمریکا می زنند و بالعکس بالا بردن مالیات آن دسته از کمپانی هایی که در این زمینه ها فعال نیستند، مشوق ها و راهکارهای تنبیهی به کار گرفته شود.

به عنوان ذینفع اصلی این سیستم، با این حال، تعهد اشتیاق ترامپ به انجام اصلاحاتی که به نفع مردم عادی آمریکاست چندان قابل انتظار نیست. به طور معمول جمهوریخواهان به دنبال تغییرات مالیاتی هستند که تا حد زیادی به نفع ثروتمندان خواهد بود.

:: Information 143
تاریخ بروزرسانی : ۴ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما