ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایران مطلب : مرد تبهکاری که در اتوبوس‌های بی‌.آر.تی جیب‌بری می‌کرد از سوی مأموران پلیس پایتخت دستگیر شد. ساعت ۱۱ شب هفتم شهریورماه سال جاری مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر هنگام گشتزنی در خیابان به مرد جوانی که در حال پرسه‌زنی بود، مشکوک شدند و در بازرسی بدنی از این مرد مرموز تعدادی گوشی تلفن همراه به دست آمد و وی که دستپاچه شده بود ابتدا گفت که گوشی‌ها متعلق به خودش است و سعی کرد پلیس را گمراه کند اما خیلی زود دچار تناقض گویی شد.

«یحیی» ۲۵ ساله وقتی دید که دستش برای پلیس رو شده چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت با پرسه‌زنی در اتوبوس‌های شرکت واحد و واگن‌های مترو طعمه‌های خود را شناسایی و در یک فرصت مناسب جیب آن‌ها را خالی می‌کند. تحقیقات پلیس نشان می‌داد که این دزد در مسیر غرب به شرق خیابان انقلاب به سمت میدان امام حسین(ع) از مسافران اتوبوس‌های بی‌.آر.تی جیب‌بری می‌کند.

این تبهکار در بازجویی‌ها به بیش از ۹۰ جیب‌بری در واگن‌های مترو خط یک و سامانه خطوط بی‌.آر.تی خط یک از مسافران اعتراف کرد و گفت: گوشی‌های سرقتی را با قیمتی ارزان و مقابل پاساژ علاءالدین به رهگذران می‌فروختم. با اعتراف این جیب‌بر با دستور بازپرس «بیضی‌زاده» از شعبه چهارم دادسرای خارک وی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت. بنابر این گزارش بازپرس پرونده از کسانی که در خطوط بی‌.آر.تی هدف جیب‌بری قرار گرفته‌اند و چهره این دزد برایشان آشنا است خواست تا به پایگاه سوم پلیس آگاهی مراجعه کنند.

منبع : ایران

:: Information 373
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ مهر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما