ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 12 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

معمول ترین و شایع ترین علت از بین رفتن ابرو چیست؟

عوامل متعددی می تواند باعث نازک شدن و یا از دست دادن ابرو شود. همچنین ممکن است از بین رفتن ابرو به علت عدم دقت در اصلاح ابرو باشد و یا به علت یک تصادف و آسیب فیزیکی یا مواد شیمیایی باشد.

بیماری که می تواند باعث ریختن مو شود، همچنین می تواند باعث نازک شدن و حتی ریختن ابروها هم شود. اما در بعضی موارد افزایش سن می تواند منجربه نازک شدن ابرو و کمرنگ شدن ابرو شود.

فرد مناسب برای کاشت ابرو چه کسی است؟

هر کسی که از نازک شدن ابرو رنج می برد، فرد مناسب برای انجام این عمل است. همچنین این افراد باید از سلامتی عمومی خوبی برخوردار باشند، این موضوع بدین معنی است که این افراد نباید مشکلات نظیر خونریزی و لخته شدن خون داشته باشند.

آیا این روش دائمی است؟

بله، کاشت ابرو با جراحی، روشی دائمی برای نازک شدن ابرو است. شما رشد طولانی مدت ابرو را همانند ابرو های اصلی خود خواهید داشت. همانند موهای دیگر مناطق هم ریزش خواهید داشت هم رشد و احیای مجدد.

:: Information 162
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ دی ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما