ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مراحل و گام ها:

۱ . برای او انواع و اقسام کتاب های مختلف را بخوانید. اگر می بینید که علاقه مند است تا خودش به تنهایی کتاب را ورق بزند ، حتما این اجازه را به او بدهید.

۲ . او را با انواع موسیقی آشنا کنید. زمانی که در ماشین هستید ، بهترین موقع برای شنیدن آهنگ های مختلف است. اگر کودک شما در سنین کم به موسیقی گوش دهد ، ممکن است در آینده این علاقه را گسترش داده و به آن به صورت جدی بپردازد.

۳ . چند جفت کفش مختلف را روی زمین جلوی او بگذارید . یک لنگه از کفش ها را بردارید و به او بدهید. سپس ببینید که میتواند لنگه دیگر آن را پیدا کند یا خیر.

۴ . یک لوله ی دراز مقوایی به او بدهید ، مثلا رول داخل دستمال کاغذی . سپس به او نشان دهید که چگونه میتواند به کمک آن توپی را بر روی زمین به این طرف و آن طرف هل دهد.

۵ . ببینید آیا کودکتان میتواند ماشین اسباب بازی اش را روی زمین به سمت جلو هل دهد و به حرکت درآورد. یک نوار یا روبان به ماشین ببندید . حالا ببینید به کمک نوار میتواند ماشین را این طرف و آن طرف بکشد.

۶ . به کمک یک جعبه برای ماشین او یک تونل درست کنید. سپس به او نشان دهید که چگونه میتواند ماشین را به داخل تونل هل دهد و بیرون آمدن آن را از طرف دیگر تماشا کند.

۷ . با یکدیگر برقصید : دست های او را در دست تان بگیرید و بگذارید تا او با آهنگ بالا و پایین بپرد و برقصد . یا این که او را در بغل بگیرید و همراه هم با آهنگ مورد علاقه تان برقصید.

۸ . دست زدن را با هم تمرین کنید. آهنگی را که ریتم مارش دارد ، بگذارید و همراه با موزیک با هم دست بزنید.

:: Information 218
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما