ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خواهرانش گریه کردند و زار زدند. برادرانش از عصبانیت، نمی دانستند چه کار باید بکنند. پدرش هم می گفت اگر محمد عمل تغییر جنسیت انجام دهد کل زندگی مان به هم می ریزد.» خواهرانش که افرادی مذهبی بودند رفتند و مشکل محمد را با چند روحانی معروف و قابل اعتماد در میان گذاشتند.

خانم برخوردار ادامه می دهد: «خواهرانش خیلی زود فهمیدند که حتی شرع هم پشت محمد است اما حق بدهید که قبول کردنش برای اعضای خانواده خیلی سخت بود. فشار روانی غیرقابل باوری روی دوش تک تک اعضای خانواده ام سنگینی می کرد.»

او به مادرش گفت قرار است عمل کند و هر اتفاقی بیفتد از این تصمیم منصرف نخواهد شد: «مادرم پشتم ایستاد. با خواهرانم حرف زد، برادرانم را آرام کرد، حتی دل پدرم را به دست آورد و در آخر به من گفت قرار است سه دانگ از خانه مان را بفروشد و به من بدهد تا عمل کنم. نمی دانید چه باری از روی دوش من برداشته شد.»

فضای مجازی زندگی ام را به نابودی کشاند

سایه بعد از دوران کوتاه افسردگی بعد از عمل سناریوی جدیدی برای زندگی اش نوشت: «در موسیقی به جایگاه خوبی رسیده بودم اما حالا یک دختر بودم که نه طرفداری داشت و نه کسی من را می شناخت. من قبلا شهرت را لمس کرده بودم و این احساس بود که همه چیز را خراب کرد. از همان جا بود که من راه زندگی ام را اشتباه رفتم.»

او دوست داشت دوباره دیده شود و مردم او را بشناسند. به همین خاطر شروع کرد به فعالیت در فضای مجازی: «زمان بیکاری داستان می نوشتم و با گشت و گذار در فضای مجازی خودم را سرگرم می کردم. همه چیز خوب بود. طرفدارانم در صفحه های اجتماعی هر روز بیشتر از دیروز می شدند و همین که مردم من را می شناختند باعث می شد احساس اعتماد به نفس کنم تا این که ازدواج کردم. همسرم همه چیز را می دانست ولی خانواده اش خبری از ترنس بودن من نداشتند و همسرم هم از من خواسته بود چیزی به آنها نگویم.»

خانم برخوردار از زمانی می گوید که دخترش عروس خانم شده بود و این موضوع کمی آرام ترش کرده بود: «سایه ازدواج کرد. احساس می کردم همه چیز روبراه است. آنها حتی دنبال اجاره کردن رحم برای بچه دار شدن بودند تا این که یک روز دخترم با گریه آمد و گفت که همه چیز تمام شده است.»

یکی از افرادی که از سرگذشت شایان خواننده خبر داشت، عکس شایان را کنار عکسی از سایه گذاشت و نوشت این پسر تغییر جنسیت داده و دختر شده است.

اشتباهی بزرگ

سایه در حالی که بغض می کند ادامه می دهد: «اشتباه کردم. فضای مجازی زندگی ام را خراب کرد، من راهم را اشتباه انتخاب کردم. کاش مانند یک زن آرام و باوقار رفتار می کردم و عکس هایم را در اینترنت منتشر نمی کردم. از کجا می دانستم همین عکس ها همسرم را از من می گیرد. همسرم می دانست که من در فضای مجازی فعالیت می کنم و صفحه های اجتماعی ام صدها هزار بیننده دارد.

:: Information 188
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما