ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 

به گزارش آفتاب به نقل از جام جم پسر هجده ساله‌ای که با تشکیل باندی از منازل سرقت می‌کرد، همراه دو همدستش در شهرستان شهرقدس (قلعه‌حسن‌خان) در غرب استان تهران دستگیر و دو همدست وی نیز تحت ‌تعقیب پلیس قرار گرفتند.

بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهر قدس در این باره به جام جم گفت: روز سیزدهم فروردین امسال مردی با حضور در کلانتری ۱۲ این شهر از سرقت اموال خانه اش خبر داد.

در تحقیق از شاکی معلوم شد، شب هنگام که به خانه شان بازگشته اند متوجه شکسته شدن شیشه آپارتمان و سرقت طلاها و سکه به ارزش ۳۰ میلیون تومان و نیز اموالی از جمله یک دستگاه دی.وی.دی و لپ تاپ شده اند.

محسن پورساداتی افزود: پس از هماهنگی قضایی، پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت منازل پلیس آگاهی شهرستان شهر قدس قرار گرفت. در ادامه تحقیقات ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می داد سرقت های مشابه دیگری نیز از اوایل اسفند سال گذشته و روزهای تعطیلات نوروز در دیگر محله های این شهر رخ داده و مالباختگان با حضور در کلانتری های محل شکایت هایشان را ارائه کرده اند.

وی یادآور شد: کارآگاهان با جمع بندی و بررسی این پرونده ها متوجه شدند، منازلی که سرقت شده همگی در طبقه نخست مجتمع های مسکونی قرار داشته و تجهیزات ایمنی نداشته اند؛ بنابراین کارآگاهان اطمینان یافتند این دزدی ها با هم مرتبط است و سارقان از اعضای یک شبکه سرقت هستند.

پورساداتی خاطرنشان کرد: جستجو برای دستگیری سارقان فراری ادامه داشت تا این که ماموران اطلاع یافتند یک پسر هجده ساله به نام مجتبی قصد فروش یک دستگاه لپ تاپ را دارد که با مشخصات اموال یکی از مالباختگان مطابقت دارد. با به دست آمدن این سرنخ کارآگاهان به عنوان خریدار اموال سرقتی، فروشنده اموال را دستگیر کردند.

بازپرس پرونده گفت: در ادامه تحقیقات متهم اعتراف کرد در زمینه دزدی از منازل فعالیت دارد و پس از دوستی با دو متهم سابقه دار سرقت ها را انجام می داده اند.

در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد متهم اموالی را که شبانه از منازل مردم سرقت می کرده ابتدا به خانه خواهرش در یکی از محله های شهر منتقل می کرده است.

دستگیری زوج متهم

وی یادآور شد: در پی اعتراف متهم، ماموران به خانه خواهر متهم اعزام و او را همراه شوهرش دستگیر کردند. در بازرسی از این منزل بخش زیادی از اموال سرقتی که عمدتا طلا و جواهر بود، کشف شد. زوج بازداشت شده با انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کردند، در سرقت ها نقشی نداشته اند و وظیفه شان نگهداری از اموال سرقتی بوده و در قبال این کار از سرکرده باند ـ مجتبی ـ پول می گرفته اند.

بازپرس پرونده تصریح کرد: در میان اموال سرقتی کشف شده یک دستگاه لپ تاپ دیگر به دست آمد که مربوط به مالباخته ای بود که زمستان سال گذشته شبانه دیوار دفتر کافی نت وی تخریب شده و اموال او سرقت شده بود. در این مرحله ماموران به تحقیق دوباره از سرکرده باند سرقت پرداختند که وی ادعا کرد این سرقت را همدستانش مرتکب شده اند و او فقط وظیفه فروش اموال سرقتی را داشته است.

بنا بر این گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهمان، تحقیقات تکمیلی برای دستگیری دو عضو فراری این باند و کشف دیگر اموال سرقتی در حالی ادامه دارد که ارزش اموال سرقتی کشف شده تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

:: Information 332
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما