ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 23 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شبکه رادیویی سلامت، «اهمیت تشخیص به موقع ناهنجاری های پای کودکان» را سه شنبه ـ ۲۸ بهمن ماه، در برنامه «مجله پزشکی» بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، کودکان از بدو تولد تا دوران بلوغ، ممکن است با تعدادی از مشکلات در ناحیه پای خود مواجه شوند. خوشبختانه باید گفت که بسیاری از مشکلات پا در کودکان، قابل درمان هستند و نگرانی از بابت دائمی بودن این مشکلات در کودکان وجود ندارد.

دکتر بغدادی، متخصص ارتوپدی در برنامه «مجله پزشکی» روز سه شنبه، از ساعت ۱۵:۰۵ تا ۱۶:۰۰ درباره پیشگیری از ناهنجاری های پای کودکان و عوارض آن صحبت می کند.

یادآور می شود، به منظور ارتقای سطح سلامت جامعه و آگاهی از راه های پیشگیری از بیماری ها، این برنامه که کاری از گروه سلامت جسم و پیشگیری رادیو سلامت است، هر روز به یکی از موضوع های حوزه سلامت اختصاص دارد.

:: Information 156
تاریخ بروزرسانی : ۹ اسفند ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما