ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این نتیجه به اوربان امکان خواهد داد بدون مانع به مدت چهار سال دیگر زمامداری کشور را به عهده بگیرد.

پیروزی حزب نخست وزیر مجارستان در انتخابات پارلمانی
خبرگزاری ام تی آی مجارستان در بیانیه ای بر اساس شمارش ۹۹/۹۹ درصد آرا توسط کمیسیون انتخاباتی، اعلام کرد : ”  حزب فیدسز اکثریت دو سوم را در انتخابات پارلمانی ششم آوریل کسب کرد . “
پیروزی اوربان از شامگاه روزی که انتخابات برگزار شد قابل پیش بینی بود اما لازم بود که مشخص شود وی اکثریت دو سوم نمایندگان پارلمانی را که از سال ۲۰۱۰ برای مستحکم کردن پایه های قدرت خود کسب کرده بود، حفظ خواهد کرد یا خیر. مخالفان وی معتقدند در دوران زمامداری اوربان در این کشور که از سال ۲۰۰۴ عضو اتحادیه اروپا شده، دموکراسی تضعیف شده است.
ناظران سازمان امنیت و همکاری اروپا روز دوشنبه انتقاد کردند که حضور فراگیر حزب نخست وزیر مجارستان در مبارزات انتخاباتی و کنترل این حزب بر رسانه ها نتیجه اصلاحات شدیدی است که از سال ۲۰۱۰ به عمل آمده است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از بوداپست، بر اساس نتایج تقریبا قطعی انتخابات، حزب فیدسز ۴۵/۱ درصد آراء را در برابر ۲۵/ درصد ائتلاف چپ و ۲۰/۳ درصد حزب راست افراطی جوبیک به دست آورد.    

 

:: Information 336
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما