ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25405 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

بازار نیز این روزها در قبضه برندهای خارجی و مانتوهای وارداتی قرار گرفته است.برندهایی که بسیار گران هستند با این تفاوت که اجناسی که در ایران عرضه می شود، کیفیت جهانی را ندارد؛ بیشترجنس‌ها چینی است و فقط پول از کیسه مردم خارج می کند. خانمی برای یک مانتو، ۲۰۰ هزار تومان پول پرداخت می کند و تازه جنس اصل نیز نخریده است. جنس اصل، بیش از یک‌میلیون قیمت دارد، بعد این‌قدر تذکر می گیرد که عاقبت یا نمی پوشد یا با ترس و لرز استفاده می کند. انگار شکاف عمیقی بین تقاضای مردم و سلیقه مسئولان وجود دارد یا عده ای دوست دارند که این‌گونه به نظر برسد. با این حال، هیچ گامی برای کم کردن این شکاف برداشته نمی شود. مردم از راه تذکر می فهمند ممنوعه چیست وگرنه مصداقی برای‌شان وجود ندارد.

مانتو، میراث دهه ۶۰

هیچ منبع موثقی وجود ندارد که بتوان به طور دقیق مطرح کرد پوشش خانم‌های ایرانی در این سال‌ها دقیقا با چه تغییراتی مواجه شده است. باید به حافظه تاریخی رجوع کرد و به طور تقریبی مد را در سال‌های مختلف به یاد آورد. استفاده از این پوشش بعد از انقلاب اسلامی بود که فراگیر شد. قبل از آن، افراد یا حجاب نداشتند یا از روسری و لباس‌هایی مانند کت و دامن یا چادر استفاده می کردند. بعد از انقلاب اما درصد خانم‌هایی که از مانتو استفاده کردند، رو به فزونی گذاشت.

:: Information 185
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25308 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما