ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25808 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برنامه «سایبان آرامش» رادیو سلامت، یکشنبه ـ سوم اسفند ماه، به بررسی «عوارض ناشی از بی توجهی به سلامت روان در مردان» می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مردان اهمیت کمتری به سلامت جسمی و روانی خود می‌دهند. مدیریت خشم و استرس در مردان ضعیف است و این مسائل عامل مهم بیماری های قلبی و گوارشی در آنان است. به طور کلی، مصرف مواد، استرس‌های شغلی، پرخاشگری، حالات هیجانی و اضطراب جزو شایع‌ترین اختلالات روانی در مردان است.

برنامه «سایبان آرامش» کاری از گروه سلامت روان و خانواده این شبکه رادیویی با هدف ارتقای سواد سلامت روان جامعه در بخش هایی همچون نمایش، گزارش، مصاحبه به ارائه شاخص های صحیح و اصولی سلامت روان می پردازد.

این برنامه یکشنبه با حضور دکتر بهنام شریعتی، روانپزشک، با موضوع «من یک مرد هستم»‌ به بحث و بررسی در مورد عوارض ناشی از بی توجهی به سلامت روان در مردان ، می پردازد.

یادآور می شود، برنامه «سایبان آرامش» با حضور کارشناسان همه روزه از شنبه تا پنجشنبه به صورت زنده از ساعت ۱۳:۲۰ به مدت ۴۰ دقیقه از صدای دانش، نشاط و آرامش پخش می شود.

:: Information 308
تاریخ بروزرسانی : ۷ اسفند ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25711 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما