ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چرا بچه ها گریه می کنند؟
هدف همه ی بچه ها شماست. این تنها راه خود را در این زمان برای ارتباط با شما که آنها به شما نیاز دارند. دکتر سیرز فریاد می زند که چرا بچه ها گریه می کنند و چه معنی می دهند.

دلایل گریه نوزادان
پاسخ اساسی به این که چرا نوزادان گریه می کنند این است که واکنش اتوماتیک است. سیگنال کامل اتوماتیک است. نوزادان با رفلکس گریه می کنند نوزاد نیاز دارد که موجب ناگهانی الهام گرفتن از هوا و سپس خروج نیروی آن از طریق طناب های صوتی می شود که باعث ایجاد صدایی می شود که گریه می کنیم. در ماه های اولیه، نوزاد کوچک فکر نمی کند، “چه نوع گریه من را تغذیه می کند؟” او فقط به طور خودکار گریه می کند. همچنین گریه نوزاد به راحتی تولید می شود. هنگامی که ریه هایش پر از هوا می شود، نوزاد می تواند با تلاش بسیار کمی گریه کند.

شما باید توجه داشته باشید
فریاد به طور قطع ناراحت کننده است: گوش دادن به اندازه کافی برای توجه مراقبین و باعث می شود او سعی کند که گریه را متوقف کند، اما نه خیلی ناراحت کننده است که باعث می شود شنونده می خواهد از صدا جلوگیری کند.

:: Information 42
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما