ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

در فروشگاه اینترنتی اول این محصول را با قیمت ۲۲۰ هزار تومان به در خانه شما تحویل می دهد. در فروشگاه بعدی قیمت کالا را ۱۶۳ هزار حساب کرده و حدود ۱۶۱ هزار تومان هم هزینه حمل و گمرک می گیرد و در نهایت با قیمت ۳۲۴ هزار تومان تحویل تان می دهد. در فروشگاه بعدی ۱۴۸ هزار تومان به خاطر هزینه حمل گرفته و حدود ۵۰ هزار تومان هزینه گمرک تان می شود. با کارمزد ۱۵ هزار تومانی در نهایت با ۳۷۳ هزار تومان این شلوار را در اختیار شما می گذارد.

نکته جالب اینجاست که فروشگاه های ایرانی این شلوار را با قیمت کمتر از ۵۰۰ هزار تومان نمی فروشند و قیمت این محصول در بعضی فروشگاه ها تا ۷۰۰ هزار تومان نیز می رسد!

ادکلن

در زمینه ادکلن با قیمت های منطقی تری روبرو هستیم. به سراغ یکی از ادکلن های خوش بوی بازار به اسم Diesel Ottlyu The Brave رفتیم. مدل ۷۵ میل این ادکلن در سایت آمازون قیمتی معادل ۴۴ دلار دارد. یعنی حدود ۱۷۵ هزار تومان. در سایت های ایرانی قیمت این ادکلن از حدود ۲۵۰ تا ۲۸۰ هزار تومان ذکر شده است.

در سایت اول خرید آمازون قیمتی پیشنهادی با توجه به وزن و البته تحویل دراز مدت حدود ۲۸۰ هزار تومان است. در سایت دیگری علاوه بر هزینه ۱۸۰ هزار تومانی حدود ۱۵۰ هزار تومان هم هزینه گمرک در نظر گرفته و با قیمت ۳۴۰ هزار تومان آن را در اختیار شما می گذارد. سایت دیگر با ۴۵ هزار تومان هزینه حمل و ۵۴ هزار تومان گمرک و البته ۱۶ هزار تومان کارمزد، این ادکلن را با قیمت ۲۹۷ هزار تومان به فروش می رساند.

کامپیوتر یکپارچه

برای محصول آخر به سراغ یک وسیله گران قیمت و حرفه ای رفتیم یعنی کامپیوتر یکپارچه Microsoft Surface Studio. این وسیله به سختی در بازار ایران پیدا می شود و تنها در فروشگاه های اینترنتی خاصی می توانید آن را پیدا کنید. قیمت این محصول در آمازون سه هزار دلار است، یعنی حدود ۱۲ میلیون تومان خودمان. در سایت اولی که بررسی کردیم با توجه به وزن و قیمت اصلی کالا قیمتی حدود ۱۵ میلیون تومان را اعلام کرد.

در سایت دیگر قیمت اصلی را ۱۲ میلیون گرفته و هزینه گمرک را چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان محاسبه کرده است. یعنی در مجموع با قیمت حدود ۱۶ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان این کامپیوتر را به شما می فروشد.

سایت دیگر تخفیف های خاصی برای شما در نظر می گیرد. این سایت هزینه حمل از آمریکا تا ایران را ۶۷ هزار تومان، هزینه گمرک را دو میلیون و ۴۲۵ هزار تومان و کارمزد خود را ۶۱۳ هزار تومان در نظر گرفته است. با قیمت اصلی محصول شما می توانید با پرداخت ۱۵ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان این کامپیوتر را در خانه تحویل بگیرید. نکته جالب اینجاست که این محصول در سایت های ایرانی گران تر از خرید از آمازون است. در سایت های ایرانی شما باید حدود ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پول بدهید تا آن را تحویل شما بدهند.

:: Information 190
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ مهر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما