ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 10 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چگونه بزرگ بیندیشیم؟!

دانشمندان و روانشناسان ثابت کرده اند که ما در برابر شادی خود مسئول هستیم. در هر لحظه تمرکز ما و نگرشی که نسبت به موضوعی داریم، احساس واقعی ما را نشان می دهد اما مسلما تمام کارها باید کامل انجام گیرد چون انرژی درونی ما کامل است و توانایی ما در این حد است که محیط را بررسی کرده و بر قسمت های مفید و مثبت آن تمرکز کند.

یک زندگی شاد ممکن است روزهای غمگین هم داشته باشد، اما اگر بنا را بر شادی بگذاریم آنگاه در زندگی هر چه شادی وجود دارد به سمت ما می آید و چه چیزی لذت بخش تر که تنها عشق وجود دارد و نه چیز دیگر.

همیشه چیزهایی وجود دارند که باعث شادی ماد شوند همان طور که چیزهایی هستند که درباره آنها ناراحت شویم. اگر تصمیمی بگیریم از زندگی لذت ببریم بسیار آسان تر از عوض کردن شرایط می باشد، زندگی مانند یک تکه گِل خیس می ماند که افکار ما به آن شکل می دهد.

سعی کنید افکارتان به بزرگی مقام تان باشد!

قرن هاست که این پندار ارزشمند زبانزد اندیشمندان است: خود را بشناس!

ولی انگار برداشت بیشتر مردم از این عبارت آن است که فقط جنبه های منفی خود را بشناس. بدین ترتیب، خودسنجی مترادف طوماری از کاستی ها، ناتوانی ها و نقطه ضعف ها شده است.

البته شناخت ناتوانی ها خوب است زیرا زمینه هایی را که هنوز می توانیم در آن رشد کنیم به ما نشان می دهد ولی اگر نقطه ضعف های خود را بشناسیم، دچار مشکل می شویم و ارزش خود را از دست می دهیم.

در اینجا تمرینی آوردیم که به شما کمک می کند قابلیت های واقعی خود را بسنجید.

الف – پنج تا از بهترین امتیازات خود را بنویسید. از یک دوست روراست هم برای این کار کمک بگیرید. برای مثال همسرتان، رییس تان، استاد دانشگاه تان و خلاصه فرد باهوشی که صادقانه درباره مسائل شما (تحصیلات، تجربه، مهارت فنی، قیافه، تیپ ظاهری، خانه و زندگی خوب، نگرش ها، شخصیت و خلاقیت) نظر بدهد.

:: Information 178
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ آبان ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما