ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین ها: شاید ساده ترین راهی که برای پولدار شدن به ذهنتان خطور کند داشتن یک پدر میلیاردر یا به ارث بردن یک عالمه پول است. ولی این ها چیزهایی نیست که منتظرشان بمانید یا بتوانید کاری برایشان بکنید. بسیاری از افراد موفق و پولدار در خانواده ای فقیر بدنیا آمده اند و همین فقر، این لزوم را برای آنان بوجود آورده که راههای جدیدی برای پولدار شدن کشف کنند و یک کارآفرین بزرگ شوند.

شاید فکر کنید پولدارها لزوما انسان های باهوش تر و باشعورتری هستند. اما همه ی ما پولدارهایی را دیده ایم که فرهنگ بالا و اخلاق خوبی ندارند، حتی شاید سواد زیادی هم نداشته باشند. برای پولدار شدن فقط باید راهش را پیدا کنید و برنامه ریزی خوبی داشته باشید. راه های بسیار زیادی برای پولدار شدن وجود دارد. در ادامه چندین راه برای پولدار شدن و نکته هایی برای موفقیت در آن را به شما می گوییم:

چگونه پولدار شویم؟

۱- هدف و علاقه

هر کسی در دنیا برای انجام کاری بدنیا آمده و می تواند در آن شکوفا شود. اگر هنوز هدف و رویایتان را پیدا نکرده اید یعنی هنوز به دنیا نیامده اید. هیچوقت برای شروع کاری که به آن علاقه دارید دیر نیست. علاقه در مسیری که آن را می روید به شما انگیزه می دهد و شما را خلاق و موفق می کند. اگر کاری را دوست نداشته باشید و فقط منتظر تعطیل شدنش باشید خیلی بعید است که در آن رشد کنید و پولدار شوید.

۲- یادگیری مداوم

دنیای کنونی همواره درحال تغییر و پیشرفت است. کسانی موفق می شوند که اطلاعات بیشتر و به‌روز تری نسبت به بقیه داشته باشند. بعد از اینکه رشته ای که می خواستید را برای فعالیت انتخاب کردید، سعی کنید قدم به قدم در آن متخصص تر شوید و هر دانشی را در رابطه با آن کسب کنید. اگر بتوانید در رشته ای خاص بهترین باشید، می توانید پول فراوانی از طریق آن بدست آورید. البته متخصص شدن در یک رشته یک شبه اتفاق نمی افتد، این موضوع مانند تفکر کایزنی ژاپنی ها باید قدم به قدم و به طور مداوم باشد.

کتاب خواندن را در برنامه ی روزانه ی خود قرار دهید. زندگی نامه ی افراد موفق را بخوانید. برای مثال زندگی نامه ی استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل را بخوانید. قطعا با مطالعه ی زندگی آن ها پنجره های تازه و متعددی بسوی موفقیت به رویتان گشوده خواهد شد.

۳- سرمایه گذاری

یکی از راه ها برای چند برابر کردن پولتان سرمایه گذاری در بازارهای مالی است. برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی باید اطلاعات موردنیاز در این زمینه را کسب کنید و فرد فرصت شناس و ریسک پذیری باشید. شما می توانید با خرید سهام شرکت های معتبر و اوراق قرضه و سرمایه گذاری در بازار بورس(اگر ریسک پذیری بالایی دارید)، سود زیادی کسب کنید.
همچنین خرید طلا و ارز مخصوصا در بحران های اقتصادی سود زیادی دارد.

چگونه پولدار شویم؟

۴- پولدار شدن بوسیله ی اینترنت

مردم روز به روز بیشتر به اینترنت روی می آورند و راه های پولدار شدن ازطریق اینترنت روز به روز سوددهی بالاتری بدست می آورد. ایجاد کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه ی اولیه ی زیادی ندارد، ولی تخصص و خلاقیت برای جذب مخاطب لازمه ی آن است. امروزه بسیاری از مردم از طریق سایت ها، کانال های تلگرامی و اینستاگرام، خرید و فروش اینترنتی، ساخت اپلیکشن و بازی ها برای موبایل و … پول زیادی بدست می آورند.

۵- ارتباطات

سعی کنید ارتباطات خود را گسترش دهید و هیچ وقت قطعشان نکنید. اکثر فرصت ها و پیشنهادات خوبی که برای ما پیش می آید ازطریق دوستان و آشنایانمان است. همچنین احتمال موفقیت گروهی از افراد، بیشتر از احتمال موفقیت فرد به تنهایی است. با افرادی ارتباط داشته باشید که مانند خودتان دارای هدف مشترکی هستند. شما باید ازطریق شبکه های اجتماعی و همینطور در دنیای واقعی پل های ارتباطی زیادی بزنید.

۶- برنامه ریزی مالی

اینکه امروز هدفتان را پیدا کنید و چند روز بعد به چیزهای دیگر فکر کنید و آن را فراموش کنید شما را موفق نخواهد کرد. شما باید برای پولدار شدن یک برنامه ی کاربردی روزانه و برنامه ریزی مالی داشته باشید. بهترین راهش این است که هدف مالی، برنامه روزانه، برنامه بلند مدت، مقدار پولی که بدست می آورید و خرج می کنید را یادداشت کنید. بهترین راه برای کنترل و مدیریت هزینه این است که دفترچه ای تهیه کنید و تمام خرج های ریز و درشتتان را در آن بنویسید.

چگونه پولدار شویم؟

۷- پس انداز

تنها راه برای بدست آوردن یک سرمایه ی خوب برای شروع یک کار و پولدار شدن، پس انداز است. شما باید هزینه هایتان را طوری برنامه ریزی کنید که قسمتی را به پس انداز اختصاص دهید. برای اینکه مطمئن شوید این پول را خرج نمی کنید، یک حساب دیگر باز کنید و پول هایی که قرار است پس انداز کنید را در آن بریزید که حساب کار از دستتان در نرود. اگر مدیریت هزینه هایتان برایتان سخت است خود را در عمل انجام شده قرار دهید. مثلا وام بگیرید یا زمین و ماشینی بخرید که مجبور باشید قسط آن را بدهید.

۸- شکست نخوردن از شکست ها

بدانید که شکست مقدمه ی پیروزی است و تاکنون هیچ پیروزی ای بدون شکست های قبلی بدست نیامده و جزء جدایی ناپذیر زندگی است. مهم این است که چطور با شکست هایتان برخورد می کنید. شما باید از شکست ها و ضربه هایی که می خورید درس بگیرید و حتی قوی تر شوید. برای رسیدن به موفقیت و پولدار شدن از شکست نترسید و هرگز تسلیم نشوید. هرگز برای شکست هایتان در افراد دیگر و عوامل محیطی دنبال مقصر نگردید. آن را بپذیرید و به خودتان نسبت دهید. درغیراینصورت هرگز از آن درس نخواهید گرفت و بجای قوی تر شدن، دچار ترس و ناامیدی می شوید.

:: Information 51
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما