ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چگونگی مدیریت زمان بین فرزند اول و دوم
چگونه زمان خود را بین فرزند بزرگتر و نوزادان، به ویژه نیازهای نوزادان، تعادل دادید؟ به ویژه هنگامی که نیازهای بالایی از مکان های تازه را احساس می کنید، بیشترین چیزها و دیگران را در قسمت عقب قرار دهید.

راهنمایی برای تعادل زمان با چندین کودک
زمان هماهنگ کردن با فرزند بزرگتر و کودکان نوپا در هنگام آوردن یک نوزاد تازه متولد می تواند مشکل باشد. در اینجا چند راه وجود دارد که من با سه kiddo من این مسیر را انجام دادم:

۱٫ فرزند بزرگتر تر را آماده کنید
اولا مهم است که خانواده، هر دو والدین و بچه های بزرگتر را آماده کنیم تا زمانی که یک نوزاد تازه متولد می شود، به خانه برود. به عنوان مثال، صحبت کردن با خانواده خود در مورد آنچه که با نوزاد در خانه می شود، می تواند به راحتی و کمتر تنش زا به خانواده های بزرگتر تبدیل شود. راه سرگرم کننده برای انجام این کار این است که آلبوم های عکس کودکان خود را از زمانی که بچه های کوچک بودند خارج کنید و به آنها بگویید که چگونه از نوزادان مراقبت می کنند.

۲٫ شناسایی کدام لحظات برای فرزند بزرگتر شما اهمیت دارد
در حال حاضر برای ایده های عملی: این کمک می کند تا شناسایی آنچه مهم است برای خواهر و برادر نوزاد و مطمئن باشید که آن زمان اختصاص به آنها برای تعادل خوب است. به عنوان مثال، دختر وسط من خیلی با ما روبرو می شوند. با دختر مسن ترم، او واقعا می خواست که او را با توجه کامل تماشا کنم، زمانی که او چیزی برای نشان دادن به من داشته باشد – این رقص جدیدی است که او ساخت و یا یک تصویری را که او به من داد و یا یک داستان به من داد. تا آنجا که امکان دارد، سعی کردم برای آن لحظات تمرکز کنم و برای آنها لحظه ای باشد که بیشترین اهمیت را برای آنها داشت. به این ترتیب، زمانی که من نبودم آسانتر شد.

۳٫ هنگامی که در دسترس شما باشد، ارتباط برقرار کنید
شنیدن نظرات “نه، صبر کنید … من نمی توانم در حال حاضر … من مشغول … کودک نیاز به من” می تواند احساس شکست، به خصوص هنگامی که کودکان بزرگتر در حال حاضر احساس کمی از سمت چپ. در عوض، سعی کنید آنها را درک کنید زمانی که در دسترس خواهید بود. “به محض این که کودک را در زنجیر بگذارم، خوشحال خواهم شد که ناهار بخورم،” “پروژه مدرسه شما بسیار مهم است – چگونه در یک ساعت هنگامی که کودک به خواب می رود به شما کمک می کند.” شما معتقدید که آنها هنوز هم بسیار مهم است و شما برای آنچه که آنها نیاز دارید مراقبت می کنید، اطمینان حاصل کنید که فرزند بزرگتر شما زمان را می گیرید!

۴٫ زمان ویژه با مامان ایجاد تعادل
زمانبندی زمان بندی برای صرف صرفه جویی در هر یک از خواهر و برادر بزرگتر بسیار ارزشمند است. این به فرزند بزرگتر کمک می کند تا بداند که شما نباید در یک لحظه متوجه شوید که تمایل به کودکتان داشته باشید و این که زمان زیادی را در مورد آنها زیاد است. همچنین، هنگامی که نیاز کودک ضروری نیست و یا بسیار مهم است، اجازه می دهد کودک به صبر در حالی که شما توجه اول خود را به یک کودک بزرگتر می تواند کمک کند.

۵٫ بیرون آوردن تقویت کننده ها

من متوجه شدم که اسباب بازی ها یا فعالیت های خاصی را که وقتی کودک به ویژه نیازمند بود بیرون آورد، مفید بود و زمان زیادی برای دادن فرزند بزرگتر به من داشت. به این ترتیب، افراد مسن تر من مشغول به کار بودند و اغلب مادر را مجبور به مشغول شدن با نوزاد بودند. این هم یک زمان عالی برای شریک زندگی شماست تا به بچه های مسن تر زمان و توجه بیشتری بدهید. در حقیقت، پدرها اغلب هنگامی که نوزاد شما در منزل به خانه شما می آیند، به طور ویژه با افراد مسن تر ارتباط برقرار می کنند. این می تواند تعادل زیادی را برای تمام خانواده ایجاد کند.

:: Information 49
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما