ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیا سلامت روده بر نوزاد من تاثیر می گذارد؟
س: سلامت روده من چگونه کودک شیرده را تحت تاثیر قرار می دهد و تغذیه با شیر مادر بر سلامت روده کودک من تاثیر می گذارد؟ کودک من دارای حساسیت های زیادی است که من در حال حاضر متوجه شدم که من نیز به این مواد غذایی واکنش نشان می دهم. در این موضوع اطلاعات زیادی وجود ندارد. من فرمول تغذیه به عنوان یک کودک بود، این است که چرا من یک روده بد؟ چه کاری می توانم انجام دهم تا اطمینان حاصل شود که کودک من بهترین سلامت روده را دارد؟

A: بهترین راه برای سرمایه گذاری در سلامت روده کودک شما این است که تا زمانی که ممکن است تغذیه با شیر مادر کنید. اکتشافات جدید مواد مغذی خاصی را در شیر مادر نشان می دهد که به طور صریح “M.O.M.”، میکروبیوتای شیر گرا نامیده می شود. این مواد مغذی خاص، غذای پربتیوکی هستند که برای رشد روده کودک خود، که میکروبیوم نامیده می شود، می باشد.

اگر فکر می کنید که “بد بو” شما ممکن است به علت داشتن فرمول تغذیه ای باشد، شما می توانید درست باشد. در هفت هشت تا هشت ماهه، روکش روده کودک بسیار نفوذپذیر است – از آنجا که سلولهای نابالغ پوشش به اندازه کافی نزدیک به یکدیگر نیستند، نشت می یابد. مواد غذایی مصنوعی، میکروب ها و مواد شیمیایی زیست محیطی می توانند از طریق شکاف در پوشش، نشت کنند. شکافها شروع به بسته شدن سریعتر (تغییرات محافظتی روده ای به نام بسته شدن) در شیردهی نوزادان، به علت مواد مغذی به نام الیگوساکارید های شیر انسان. همچنین شیر مادر غنی از ایمونوگلوبولین A است، یک سیلانت محافظتی است که پوشش مفصل روده را پوشانده و مانع از نفوذ مایعات و سموم مضر می شود.

فرمول هیچ ماده زنده ای حاوی مزایای طبیعی تغذیه با شیر مادر نیست که سلامتی را به شما بدهد. هیچ اشکال روده ای خوب وجود دارد، هیچ سلول های سفید خون، هیچ بیوشیمیایی تقویت ایمنی وجود ندارد. این می تواند یک کودک را برای افزایش خطر عدم تعادل التهاب بعد، حتی به بزرگسالی، تنظیم کند.

:: Information 49
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۵ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما