ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

راه های کاهش درد رویش دندان در کودکان

همانطور که شما تعجب می کنید چرا فرشته خواب خود را تبدیل nightwaker، شما می شنوید پینگ گواهینامه در برابر قاشق و یا احساس لبه برش. در واقع نوزادان “برش دندان” را انجام نمی دهند و دندان ها “فوران نمی کنند”. دندان ها به آرامی اسلاید می شوند و راه خود را از طریق بافت آدامس پیچ می کنند. اما دندان های تیز از طریق لک های حساس صدمه دیده و نوزادان اعتراض می کنند.

چگونگی رویش دندان در کودکان؟
خیس کردن
در طول زمان شیردهی، انتظار می رود که شیر بند بزاق وجود داشته باشد. علاوه بر این، برای صدای جوینده جوان گوش فرا دهید. بسیاری از نارسایی های زیر از این خستگی بیش از حد ناشی می شود.

راش خشک
پوست حساس و بزاق بیش از حد با یکدیگر همخوانی ندارند، به خصوص هنگامی که پوست در برابر یک ورق تختخواب خیس خورده است. یک بثور قرمز، افزایش، تحریک کننده در اطراف لب و چانه کودک انتظار می رود. در حالی که نوزاد خواب می گیرد، یک پوشک پنبه جذب کننده ی زیر را در زیر چانه ی نوزاد یا یک حوله زیر ورق قرار می دهد. به آرامی پاک کردن بیش از حد پوست را با آب گرم و خنک (پاک کردن) خشک کنید. روغن را با نرم کننده ملایم مانند Soothe و Heal توسط Lansinoh روغن کنید.

اسهال خونی
نه تنها چهره به بزاق بیش از حد واکنش نشان می دهد، بلکه پایین است. انتظار می رود مدفوع شل و یک بثورات پوشک خفیف در طول زمان اوج شیردهی. این مزاحم موقت خود را پاک می کند به عنوان هر یک از بریدن ریزه اندام است. یک پماد مانع را به پایین کودک تزریق کنید.

تب و تحریک پذیری
التهاب ناشی از دندان های سخت که از طریق بافت نرم می شود ممکن است تب کم (۱۰۱ درجه فارنهایت / ۳۸٫۳ درجه سانتیگراد) و جابجایی کسی که صدمه می زند، ایجاد کند. استامینوفن را به عنوان مورد نیاز به کودک بدهید (برای دوز مناسب استفاده کنید.)

گاز گرفتن یکی از علل رویش دندان در کودکان
جوانه زدن برای کسی یا چیزی که گرسنه است، دلش می خواهد. دندان ها بر روی ریل های راننده نشان می دهند و روی لثه ها روی قاشق نقره ای نشانه هایی از زخم های دندانی هستند. نوزادان ممکن است روی ناخن ها، دست ها، انگشتان، و بعضی اوقات سینه ای که آنها را تغذیه می کند، برافراشته شوند. چیزی سرد و سخت تهیه کنید. مورد علاقه تسکین دهنده قلیایی یک قاشق چای خنک، popsicle، قاشقانی یخ زده، حلقه دندان و خانواده Sears مورد علاقه teether است – یک استخوان مرغ پایه از ریز استخوان کوچک است. بیسکویت ها را برای یکی دیگر از مایع در دهان سعی کنید. ما معتقد نیستیم که مواد حساس به سموم مصرفی را توصیه نمی کنیم؛ زیرا دشوار بودن یادگیری مطالب دقیق آنها و پیدا کردن تحقیق هایی که ایمنی آنها را تایید می کند، دشوار است.

شب بیداری
دندان های در حال رشد در شب بیدار نمی شوند نه بچه ها و والدینشان را نمی گیرند خواب عمیق قبلی ممکن است بطور متناوب بیدار بماند و ممکن است دچار مشکلی در برنامه ریزش خواب شود. دوز استامینوفن را قبل از خواب بپردازید و اگر کودک در معرض درد شدید باشد یک بار دو بار دوز دارید. در صورت نیاز چهار ساعت بعد از تجویز دوز تکرار کنید.

رد تغذیه
این متغیر ترین از همه نگرانی های پیش رو است. برخی از teethers هرگز غذا را از دست ندهید، بعضی دیگر پرستاران خود را برای راحتی شتاب می دهند، و بعضی از آنها حتی ممکن است اعتماد به نفس خود را نیز از بین ببرند. غذاهای سرد و مرطوب را برای مثال، سیب زمینی و آبمیوه های یخ زده تهیه کنید. قرار دادن این بر روی یک قاشق خنک برای ایجاد یک ضربه واقعی.

:: Information 18
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما