ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رولیگون نام تجاری نوعی تایر است که برای استفاده در زمین‌های ناهموار یا زمین‌های نرم بیابانی طراحی شده است. این تایر‌ها سطح بزرگی دارند و با هوای بسیار کم فشار پر شده اند.‌ در مقایسه با تایر‌های معمولی اتومبیل فشار آن‌‌ها ۶ تا ۷ برابر است. از آنجا که وزن این خودرو روی سطح بزرگ تایر‌ها توزیع می‌شود، در مقایسه با تایر‌های معمولی فشار بسیار کمتری وارد می‌کند. خوشبختانه فشار کم تایر‌ها به آن‌ها اجازه می‌دهد به راحتی تغییر شکل دهند و از دست انداز‌ها و موانع عبور کنند. عبور با رولیگون از روی فرد، احساس ماساژ به او می‌دهد.

رولیگون توسط ویلیام همیلتون آلبی اختراع شده است. او معلمی بود که در روستای اسکیمویی کوچکی در آلاسکا زندگی می‌کرد، اما بعد مخترع و بنیانگذار شرکت شد. ویلیام در یک سفر ماهیگیری در سال ۱۹۳۵ گروهی از اسکیمو‌ها را مشاهده کرد که یک قایق چوبی سنگین با ۴ تن بار را روی چند کیسه باد شده از جنس پوست خوک آبی گذاشته بودند و با غلتاندن قایق روی کیسه‌ها آن از آب بلند کرده و روی ساحل حرکت می‌دادند. ویلیام مشتاقانه ماهیگیرانی را تماشا می‌کرد که بدون زحمت قایق را روی سطح شبیبدار سنگ و ماسه‌ای حرکت می‌دادند. 

:: Information 118
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما