ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25537 پست
:: ورودی گوگل امروز : 17 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۸ نکته برای کاهش درد پا در حین بارداری
چیزی که بیشتر زنان باردار می توانند انتظار داشته باشند، درد درد و درد پس از شروع وزن وزن کودکشان است. این پیشنهادات را برای مقابله با درد پا در دوران بارداری امتحان کنید تا راحت و آسوده بخوابید.

درد پا در دوران بارداری

آنها را به حداکثر برسانید.
اجتناب از ایستادن برای مدت زمان طولانی بدون شکستن
آیا تمرینات برای کاهش درد پا در حین بارداری انجام می شود: انگشتان دست خود را بردارید و سپس آنها را به سمت خود بکشید زیرا پاشنه را از شما دور می کنید. پا را پاک کنید، انگشتان خود را بالا ببرید و با انگشتان دست خود را دایره بگذارید، تمام پا و مچ پا را چرخانید. این نیز عضلات گوساله را بعد از ایستادن یا نشستن برای مدت زمان طولانی انجام می دهد.
ماساژ پایینی را تقاضا کنید: ماساژور پای پا را در هر دو دست نگه می دارد، انگشت شست خود را فقط زیر پای پا می گذارد و در امتداد قوس حرکت می کند و ماساژ در سکته های آهسته و دایره ای ایجاد می کند.
پرستار متورم شده، دردناک، پا در روز در آب سرد است.
پاهای خود را با استفاده از جوراب های پنبه ای نفس بکشید.
کفش را با پاشنه های پاشنه بلند (بدون بیش از دو اینچ) را انتخاب کنید. کفی کفش و غیره به شما اطمینان بیشتری میدهد. کفش های چرمی یا کتانی نرم را ترجیحا بدون لاتکس کنید، زیرا دیر یا زود نمیتوانید آنها را خم کنید. کفش های جدید را در پایان روزی که پای خود را بیشتر تکان داده اید، خریداری کنید.
سعی کنید آرتروز – پشتیبانی از قوس پلاستیکی که در کفش شما مناسب است. این در اکثر فروشگاه های کفش، داروخانه ها و یا سفارشی ساخته شده توسط پدیاستر در دسترس هستند

:: Information 96
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ بهمن ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25440 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما