ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

  خبرگزاری ایسنا: زلاتکو کرانچار پس از شکست ۲ بر یک سپاهان ایران برابر الاهلی امارات گفت: باخت تلخ و ناخوشایندی بود. ما فرصت‌های زیادی را بر روی دروازه حریف ایجاد کردیم و ابتکار عمل به طور کامل در اختیار ما بود. به هر حال در روزی که بازیکنان‌مان تمام تلاش‌شان را انجام دادند نتوانستیم به پیروزی دست یابیم.

وی افزود: با این حال نتایج بازی‌های دیگر به سود ما رقم خورده است. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم. آن‌ها تلاش زیادی انجام دادند. همچنین باید از هواداران تشکر کنم که لحظه‌ای از تشویق تیم غافل نشدند.

کرانچار در پاسخ به این سوال که چرا مهاجمان تیم نمی‌توانند از فرصت‌های متعدد استفاده کنند، گفت: این مسئله به خود بازیکن مربوط می‌شود. ما فرصت‌های زیادی را توسط شریفی، پاپی، حاج صفی و سرجیو ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم و تنها در یک صحنه سرجیو توانست شرایط را به وضعیت قبل بازگرداند. به هر حال همان طور که گفتم این بازیکنان هستند که باید از این فرصت‌ها استفاده کنند.

او درباره نیمکت‌نشینی محمد غلامی نیز اظهار کرد: در مسابقه اول‌مان در لیگ قهرمانان آسیا غلامی مصدوم بود. در بازی قبلی نیز قرعه به نام سوکای و سرجیو افتاد و امروز به خاطر همین ترافیک مهاجمان نتوانستیم از غلامی استفاده کنیم. دلیل خاصی درباره بازی نکردن او وجود ندارد و تنها ترافیک مهاجمان باعث می‌شود که نتوانیم در بعضی بازی‌ها از بعضی بازیکنان استفاده کنیم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که چرا شما به خاطر اینکه سوکای را در نوک حمله قرار دهید شریفی را به عقب می‌برید گفت: به خاطر سیستم بازی الاهلی مجبور به اجرای این شیوه شدیم. قصد داشتیم با استفاده از پاپی در چپ، شریفی در راست و سوکای در نوک حمله خط دفاع الاهلی را باز کنیم که در نیمه نخست نیز بارها این اتفاق افتاد. با این حال همانطور که گفتم استفاده نکردن از فرصت‌ها باعث شد که نتوانیم از این بازی با امتیاز خارج شویم.

:: Information 326
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ اسفند ۱۳۹۲
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما