ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرگزاری ایرنا: به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن ، کری در بیانیه ای گفت: رای دهندگان عراقی با انگشت های جوهری پیام نیرومندی را افراط گراهای خشونت گرا که برای مختل کردن پیشرفت، دموکراتیک و ایجاد اختلاف در عراق و سرتاسر منطقه تلاش کرده اند، ارسال کردند.

کری گفت: میلیون ها عراقی امروز شجاعانه رای دادند و تعهد خود به دموکراسی و عزم خود برای رسیدن به آینده ای امن تر را مورد تاکید قرار دادند.

وزیر خارجه آمریکا افزود: شهروندان عراق در برابر تهدیدهای افراط گراها ایستادند و بسیاری از آنان تاریخی عمل کردند از جمله یک پلیس که برای محافظت از رای دهندان در برابر یک بمب گذار انتحاری از جان خود گذشت.

کری با بیان اینکه این انتخابات گامی در فرایند دموکراتیک است، از رهبران عراق خواست که چارچوب قانون اساسی برای تائید انتخابات و تشکیل یک دولت جدید را محترم بشمارند.

بر اساس این گزارش، انتخابات روز چهارشنبه اولین انتخابات پارلمانی پس از خروج نیروهای آمریکایی در دسامبر ۲۰۱۱ است و با توجه به کشته شدن ۹۰ نفر در روزهای پیش از انتخابات، برخی تحلیلگران ابراز نگرانی کرده بودند که مردم عراق ممکن است از صندوق های رای فاصله بگیرند.

:: Information 300
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما