ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

چگونگی کنترل تب در کودکان
فرزند شما در اواسط شب بیدار می ماند و گریه نمی کند. او احساس گرم به لمس می دهد، و شما به سرعت درجه حرارت خود را. ۱۰۳ درجه! (۳۹٫۵ درجه سانتیگراد) شما نگران هستید! آیا باید با دکتر خود تماس بگیرید؟ آیا باید او را به اتاق اورژانس بکشید؟ در اینجا چند نکته مفید و سوالاتی در مورد تب در کودکان پاسخ داده می شود، از جمله: تب بسیار زیاد برای یک کودک و نحوه کاهش تب در یک کودک به طور طبیعی، بنابراین شما می توانید با خیال راحت و راحت از طریق شب.

برای تشخیص تب کودک درجه حرارت کودک خود از هر روش زیر استفاده کنید:

دماسنج منظم شیشه ای زیر آسم – این روش به ظاهر “قدیمی” هنوز هم دقیق ترین است، اگر چه دشوار است با یک گریه، خشمگین کردن کودک. سعی کنید در مدت ۳ دقیقه نگه دارید، اطمینان حاصل کنید که نوک عمیق در پوست نرم زیر نرمش است.
ترمومتر گوش – این روش سریع و آسان تبدیل شده است محبوب تر است. با این وجود دقت این دماسنجها متفاوت است. یک گوش ممکن است ۹۸ نمره، ۱۰۳ درجه دیگر را ببیند. کدام شما اعتقاد دارید؟ اگر آن را نزدیک به حالت طبیعی خواند، احتمالا درست است. اگر آن را ۱۰۳ درجه (۳۹٫۵ درجه سانتیگراد) یا بیشتر بخواند، ممکن است بخواهید این را با یک دماسنج زیر شل شیشه ای تایید کنید. خواندن بین ۹۹ و ۱۰۲ درجه (۳۷٫۲ تا ۳۸٫۹ درجه سلسیوس) قابل اعتمادتر است.
Thermometer potion rectal potion – این روش فقط برای نوزادان از طریق ۳ ماهه استفاده می شود زیرا دقت برای این سنین بسیار مهم است. به آرامی دماسنج را حدودا ½ اینچ را به داخل بینی منتقل کنید و برای مدت ۳ دقیقه نگه دارید.
دماسنج دیجیتال – این دهان، زیر بغل یا رکتوم است. آنها بسیار سریعتر از یک دماسنج شیشه ای هستند، اگرچه شما با دقت سنجی گوش خود دقت می کنید.

۳ علت اصلی بیماری در کودک و کودک نوپا
اگر فرزند شما تب داشته باشد شانس خوب است یکی از شرایط زیر موجب آن می شود:

عفونت ویروسی – این شایع ترین علت تب در کودکان است. نمونه هایی از جمله: رزولا، سرماخوردگی، آنفلوآنزا، کوکساکی (دست، بیماری پا و دهان)، ریه مرغان، بیماری پنجم و بسیاری دیگر. اکثر ویروس ها خطرناک نیستند. آنها فقط باید دوره خود را طی چند روز اجرا کنند. آنها با آنتی بیوتیک قابل درمان نیستند.
عفونت باکتریایی – بعضی از نمونه ها شامل عفونت گوش، عفونت سینوسی، پنومونی، عفونت مثانه و گلودرد است. این داروها با آنتی بیوتیک قابل درمان هستند، اگر چه درمان معمولا می تواند ۱۲ ساعت صبر کند تا شما بتوانید صبح با پزشک تماس بگیرید.
دندانپزشکی – دندانپزشکی می تواند تب را ایجاد کند، هرچند معمولا کمتر از ۱۰۱ درجه است.

هنگامی که تب در کودکان شما احتمالا جدی نیست
به یاد داشته باشید، تب ها واکنش طبیعی بدن شما نسبت به عفونت است. این لزوما نشانه ای نیست که دمای کودک شما بالاتر از حد معمول باشد. تبهای پایین کودک به طور کلی جدی نیستند، به راحتی درمان می شوند و می توانند صبر کنند تا صبح شما توسط دکتر خود ارزیابی شود. مشت های ۱۰۱ تا ۱۰۳ درجه (۳۸٫۴ تا ۳۹٫۵ درجه سلسیوس) نیز به طور کلی جدی نیستند و می توانند تا صبح منتظر بمانند. اگر فرزند شما تب ۱۰۴ (۴۰ درجه سانتیگراد) یا بالاتر داشته باشد که به سرعت به ۱۰۰ یا ۱۰۱ درجه (۳۷٫۸ تا ۳۸٫۳ درجه سانتیگراد) برسد، پس از پیگیری اقدامات زیر نیز معمولا جدی نیست و می توانید صبر کنید.

:: Information 28
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما