ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

گران ترین خانه های پایتخت در بازار اجاره

هول برتان ندارد. اول باید یک و نیم میلیارد پول پیش و ماهی ۵۰ میلیون تومان اجاره جور کنید بعد برای تخفیف چانه بزنید. می توانید؟ شغل تان دقیقا چیست؟ چگونه می توانید ماهی ۵۰ میلیون تومان نقدی بدهید و یک و نیم میلیارد هم به دست صاحبخانه بسپارید؟ شغل تان چیست؟ بازاری؟ بازرگان؟ جراح قلب؟ فوتبالیست؟ آقازاده؟

برای این که دل تان نسوزد نکته آخر را بگوییم. خانه در بهمن سال ۹۴ آگهی شده و از همان زمان تا به حال کسی نتوانسته پای امضای قرارداد با مالک بنشیند.

۲٫ خانه ای با ۹۰ میلیون اجاره

۹۰ میلیون اجاره ماهیانه حاصل پرداخت سه میلیارد تومان پول بی زبان است به مالک به عنوان پول پیش. این رقم را برای خانه ای ۵۰۰ متری واقع در طبقه پنجم آپارتمانی در کامرانیه شمالی طلب کرده اند. خانه چهار اتاق خواب دارد و نوساز است. به سونا و استخر و جکوزی مجهز شده و نمای آن از سنگ است. آشپزخانه اش را کامل با چوب طراحی کرده اند و اگر چشم تان را گرفت، شاید بتوانید با صاحبخانه کنار بیایید چون اهل تبدیل کردن پول است. طبق عرف می توانید ۵۰۰ میلیون پیش و ماهی ۷۵ میلیون اجاره بدهید. با یک میلیارد تومان پول پیش هم رقم اجاره می شود حدود ۶۰ میلیون تومان در ماه.

۳٫ خانه ای با ۶۹ میلیون اجاره

در ولنجک خانه ای ۴۲۰ متری وجود دارد که با آشپزخانه فول فرنیش، چهار اتاق خواب، سونا و استخر و جکوزی، سه پارکینگ، چشم انتظار مشتری نشسته. برای این که دل تان بسوزد می گوییم؛ ساکنان این آپارتمان کارواش هم دارند. برای سکونت یک ساله در این خانه ۲٫۲ میلیارد تومان پول پیش طلب کرده اند.

۴٫ سه قلوهای ۶۶ میلیون تومانی

در فهرست خانه هایی که منتظر پیدا کردن مستاجر هستند، سه خانه به چشم می خورد. هر سه تا نوساز، بزرگ ترین آنها با ۴۳۰ متر در زعفرانیه واقع شده است. آن را در طبقه هشتم ساخته اند و چهار اتاق خواب دارد. چیز خاصی نیست؟ دومی ۳۷۰ متر است و در طبقه پنجم ساختمانی در فرمانیه واقع شده، دارای دو پارکینگ است و چهار خواب دارد. صاحبخانه گفته با مشتری واقعی راه می آید و حاضر به تبدیل کردن پول است. سومی در سعادت آباد ساخته شده و چهارخوابه است. در آگهی گفته اند هر واحد سه پارکینگ دارد. سالن بدنسازی هم علاوه بر استخر و سونا و جکوزی، در ساختمان ساخته اند.

:: Information 200
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما