ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش سرویس بین‌‌الملل باشگاه خبرنگاران؛ جورج ازبورن، وزیر خزانه داری دولت انگلیس، در گزارشی که روز چهارشنبه در مجلس این کشور ارائه کرد، بر کاهش قروض دولت در سال آینده میلادی، حذف افزایش مالیات بر سوخت، ثابت نگاه داشتن یا کاهش مالیات بر فروش مشروبات الکلی، نصف کردن مالیات بر درامد قمارخانه ها، کمک به ساخت ۲۰۰ هزار مسکن جدید و تامین هزینه مرمت چاله های خیابان ها و جاده ها تاکید کرد. برخلاف وعده های انتخاباتی حزب محافظه کار در چهار سال پیش، میزان قروض سالانه دولت چندان کاهش نیافته، کیفیت زندگی مردم طبقات کارگر و اقشار متوسط، کاهش یافته و سرمایه گذاری در زیر ساخت های کشور و نیز تولید ناخالص ملی، کم شده است به همین علت، حزب کارگر که مخالف اصلی دولت فعلی انگلیس است، حملات شدیدی ضد این گزارش صورت داد و جر و بحث و داد و فریاد اعضای احزاب سیاسی به اندازه ای بود که سخنگوی مجلس ناچار شد بارها گفتگوها را متوقف کند و به طرفها، تذکر دهد.

اد میلی بند، رهبر حزب کارگر گفت: وزیر خزانه داری، یک ساعت درباره بودجه گزارش داد اما حقایق اساسی را نگفت. به گفته اد میلی بند، از زمان روی کار آمدن دولت محافظه کار در انگلیس، ماه به ماه و سال به سال، وضع مردم، به ویژه طبقه کارگر بدتر شده است. به گفته میلی بند، کیفیت زندگی مردم رو به نزول است به گونه ای که از سال ۲۰۱۱ تاکنون، کیفیت زندگی مردم پایین آمده است. اد میلی بند گفت: امروز وزیر خزانه داری، همان حقه قدیمی محافظه کاران را به نمایش گذاشت. او نگفت که از زمان روی کار آمدن، مالیاتها افزایش یافته است. اد میلی بند افزود این، انگلیس کامرون در سال ۲۰۱۴ است: ۳۵۰ هزار نفر چون غذا ندارند، برای سیر شدن به سازمان های خیریه مراجعه می کنند؛ ۴۰۰ هزار معلول ناچار شده اند برای یک اتاق خواب بیش تر در منزلشان، مالیات اضافه بپردازند؛ کمک ها به ۶/۴ میایون خانوار، قطع شده است اما وضع بعضی ها همچون نخست وزیر، وزیر خزانه داری و دوستان میلیونرشان بهتر شده است. به گفته رهبر حزب کارگر، دولت انگلیس، راه حل مشکلات این کشور نیست بلکه عامل این مشکلات است.

انتهای پیام/

:: Information 466
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ اسفند ۱۳۹۲
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما