ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۳ نوع اصلی از گزش حشرات
نیش عنکبوتی
اینها بزرگترین نوع ناهنجاری هستند که اغلب ایجاد یک منطقه بزرگ و متمرکز و دایره ای با نشانه دقیق نقطه ضعف در وسط می باشد. آنها می توانند در چند روز به اندازه و قرمزی رشد کنند و تمایل به دردناک شدن داشته باشند. آنها می توانند از ۱ تا ۵ یا ۱۰ عدد، اغلب در یک خط مستقیم یا محدود به یک منطقه بدن باشند. عنکبوت اغلب در طول یک شب بخشی از بدن حرکت می کند و در طول راه پیاده روی می کند. گزش حشرات اولیه اغلب دردناک است، اما نه همیشه.

کک زدگی
این معمولا در تعداد بیشتری از نیشهای عنکبوت اتفاق میافتد و بیشتر روی پاها (و منطقه پوشک برای خزنده و نشسته نوزادان) رخ میدهد. آنها اغلب در زمان نیش دردناک نیستند و معمولا به طور فزاینده خارش می شوند. افراد مختلف به انواع گوناگون واکنش نشان می دهند. بعضی از افراد بسیار حساس به گزش حشرات مخصوصا کک می باشند. مکان های مشترک برای گرفتن کک زدگی شامل خانه هایی با حیوانات خانگی، سواحل (کک ماسه ای) و پارک ها می باشد.

گزش پشه
این نوع از گزش حشرات معمولا در مناطق رویشی مانند دست و ساعد، مچ پا و گردن رخ می دهد. آنها معمولا کاملا واضح هستند، و شما اغلب می دانید که شما و فرزند شما در محیط پشه در بیرون قرار دارند.

:: Information 76
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما