ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 16 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، بارش استان گیلان درمقایسه با ۲۰۰ روز ابتدایی سال آبی گذشته، ۲۴ درصد افزایش و در قیاس با دوره درازمدت ۱۳ درصد افزایش داشته است.


در ۲۰۰ روز نخست سال آبی جاری، استان کهگیلویه و بویراحمد با ۵۶۶ میلیمتر بارندگی، پس از گیلان در جایگاه دوم استان‌های پربارش کشور قرار گرفته است.


میزان بارش استان کهگیلویه و بویراحمد در مقایسه با ۲۰۰ روز ابتدایی سال آبی گذشته، دو درصد کاهش و در قیاس با دوره درازمدت ۱۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.


همچنین در ۲۰۰ روز نخست سال آبی جاری، در استان چهارمحال و بختیاری ۵۵۱ میلیمتر بارندگی صورت گرفته که این میزان در مقایسه با سال آبی گذشته چهار درصد کاهش یافته است و در قیاس با دوره درازمدت ۴۲ ساله شش درصد کاهش نشان می‌دهد.


بارش‌های استان سمنان در ۲۰۰ روز نخست سال آبی جاری، ۵۱ میلیمتر ثبت شده است.


بارش استان سمنان درمقایسه با ۲۰۰ روز ابتدایی سال آبی گذشته، ۴۷ درصد کاهش و در قیاس با دوره درازمدت ۴۲ ساله ۴۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.


پس از این استان، یزد با ۷۷ میلیمتر و خراسان جنوبی با ۸۸ میلیمتر بارندگی در ۲۰۰ روز نخست سال آبی جاری، دیگر استان‌های کم‌بارش کشور گزارش شده‌اند.


بارش استان یزد در مقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته ۲۱ درصد کاهش و در قیاس با دوره درازمدت ۴۲ ساله هفت درصد کاهش نشان می‌دهد.


بارش استان خراسان جنوبی نیز درمقایسه با مدت مشابه سال آبی گذشته ۱۵ درصد کاهش و در قیاس با دوره درازمدت ۴۲ ساله ۱۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.

:: Information 347
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما