ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25547 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هفته نامه همشهری جوان – اشکان خسروپور: در یک سالی که از حکومت دونالد ترامپ می گذرد، هنرمندان و روزنامه نگاران به او چه واکنش هایی داشته اند، ترامپ چه گفته؟

مردم آمریکا به کنار، حتی همسر ترامپ هم باورش نمی شد که شوهرش واقعا رییس جمهور یکی از بزرگ ترین کشورهای دنیا شود. او در شب انتخاب ترامپ ناباورانه اشک می ریخت و از این «سورپرایرز بزرگ» ابراز شگفتی می کرد. حس ملانیا ترامپ در شب اعلام نتایج ریاست جمهوری آمریکا در کتاب جنجالی «آتش و خشم» این طور روایت شده است. چیزی که در کتاب نیامده این است که او در این تجربه عجیب تنها نبود. آن شب عده زیادی از مردم آمریکا- و جهان- از انتخاب یک مجنون شوکه شدند. از همان اولین روزها تا همین الان هم که سالگرد یک سالگی راهیابی او به کاخ سفید است، واکنش های زیادی در مخالفت با او صورت گرفته است.

:: Information 128
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25450 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما