ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25550 پست
:: ورودی گوگل امروز : 13 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۰

مجله خط خطی – حسن غلامعلی فرد:

* در خبرها خواندیم که آقای کی روش در مصاحبه ای گفته اند: «می خواهم در جام ملت ها آس رو کنم.» پیشنهاد می کنیم یک نفر به آقای کی روش توضیح دهد که یک چیز قابل پخش رو کنند. در ضمن به خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده، تذکر می دهیم که آس با «ث» است نه با «س»، نمونه اش هم همین آ.ث.میلان که همه اش توی تلویزیون اینطوری می نویسندش!

یک شوتِ بی هدف و ... گل!

* در خبرها خواندیم که باشگاه استقلال نامه ای به آقای نبی نوشته و در آن نامه چنین آورده که: «کشوی جادویی شما به وقتش وارد جریان های مهمتری می شود.» به باشگاه استقلال پیشنهاد می کنیم فی الفور روی جریان هایی کشوی مورد نظر واردشان شده، انگشت بگذارد و آنها را نشان مراجع ذی صلاح دهد چون از قدیم گفته اند کشو که نباید اینقدر بازیگوش باشه که. در ضمن خیلی دلمان می خواهد بدانیم که این کشوی جادویی قابلیت پرواز هم دارد یا می تواند بگوید نتیجه بازی فلان تیم با آن یکی چه می شود یا نه؟

* در خبرها خواندیم که آقای مایلی کهن گفته: «به زندان می روم تا هم خودم پاک شوم هم این فوتبال.» ما به آقای مایلی کهن پیشنهاد می دهیم در محلی که برای پاک شدن انتخاب کرده اند، تجدید نظر کنند. به نظر ما اگر وی یک دوش ناقابل بگیرد، دیگر احتیاجی به این خبرسازی ها ندارد.

* با خبر شدیم که رضا شاهرودی گفته: «مایلی کهن اگر توی گوش دایی هم می زد، او نباید چیزی می گفت.» پیشنهاد می دهیم آقای دایی مثل این خارجی ها یک کارناوال راه بیندازد، مثلا یکی از همین کارناوال هایی که یکی می نشیند یک جا و بقیه می آیند و به طور مجانی با او دست می دهند! بعد آقای دایی بنشیند آنجا و هی آقای مایلی کهن و بقیه بیایند و بزنند توی گوش ایشان. اینطوری هم احترام پیشکسوت ها حفظ می شود، هم آقای دایی می تواند وقتی پیشکسوت شد هی بزند توی گوش بقیه!

* شنیده ایم که علی دایی گفته: «نمی توانستم ببینم نوه ای غصه پدربزرگش را می خورد.» ما می خواستیم از آقای دایی بپرسیم شما مگر قبلا نمی دانستید که آقای مایلی کهن نوه داشته یا نکنه ایشان یکهو نوه دار شدند؟ به هر حال پیشنهاد می کنیم ورزشکاران قبل از هر تکل از پشت یا درگیری با مربی حتما بپرسند که نوه داری یا نه.

* باخبر شدیم که آقای مایلی کهن پس از آزاد شدن از زندان و تحمل کردن دو سه روز حبس مصاحبه کرده و گفته: «قانون نگذاشت در زندان بمانم.» ما در اینجا به این نتیجه می رسیم که آقای مایلی کهن قانون و علی دایی را دو مورد جدا از هم می داند به این نحو که قانون نمی توانسته وی را در زندان بیندازد اما دایی می توانسته، وقتی هم که ایشان از زندان آزادشده اند به این دلیل نبوده که آقای دایی رضایت داده اند بلکه قانون دست به کار شده و ایشان را که غیرقانونی (!) در زندان بوده آزاد کرده.

* در خبرها خواندیم که وکیل آقای علی دایی در پاسخ به این سوال که اگر آقای مایلی کهن باز هم اقدام به افترا زدن به آقای دایی نماید آیا باز هم از او شکایت می کنید؟ پاسخ داده: «قطعا از او شکایت می کنیم.»

ما پیشنهاد می کنیم آقای مایلی کهن یک شماره اشتراک از زندان اوین بگیرند تا موقع عزیمت به آنجا به دلیل کاغذبازی های رایج معطل نشوند چون تجربه ثابت کرده ایشان بالاخره متلک شان را خواهند انداخت و به قول قدیمی ها «دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره».

* شنیده ایم که آقای مایلی کهن عنوان کرده اند که خاطرات زندان را در یک کتاب منتشر خواهند کرد. شاید هم همین حرف باعث شده تا اهالی ادبیات و نویسندگان دست به دامان آقای دایی شوند تا ادبیات را از یک شوک و […] عظیم نجات داده و رضایت دهند تا آقای مایلی از زندان آزاد شود.

البته ما خیلی مشتاقیم که بدانیم در طول سه روزی که آقای مایلی کهن در زندان بودند، به قدر کافی برای خودشان خاطره های خوب و بد (!) جمع کرده اند که بشود ازش یک کتاب هفت هشت جلدی درآورد یا نه اما قطعا می دانیم یکی از شخصیت های کتاب، نامش آقای «کیروشی پور» خواهد بود!

یک شوتِ بی هدف و … گل!

:: Information 380
موضوع : متفرقه ها
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ دی ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25453 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما