ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 24951 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۱/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، غیاثوند گفت: ایران چک های جدید از طریق شعب بانک های سامان، رفاه، مسکن، کارآفرین، قرضه الحسنه مهر، اقتصاد نوین، صادرات، ملی، ملت، پاسارگاد، گردشگری، پارسیان و تجارت توزیع شده است.

مدیرکل اداره نشر و ریالی بانک مرکزی  با اشاره به اینکه بانک مرکزی اسکناس های جدید را در سال های گذشته منتشر و برای توزیع در این دوره ذخیره کرده بود بیان داشت: در گذشته ایران چک ها پشت نویسی و ابطال می شدند که این برنامه مورد رضایت مردم قرار نگرفت و از این رو هیئت نظارت بر اندوخته اسکناس تصمیم گرفت ایران چک های ۱۰۰هزار تومانی منتشر و وارد بازار شود.

این مقام مسئول در بانک مرکزی ادامه داد: درباره کارکرد ایران چک های جدید نیز به بانک ها بخشنامه کردیم که هیچگونه تفاوتی با کارکردهای ایران چک های ۵۰ هزارتومانی ندارد اما درباره قرار گرفتن ایران چک های جدید در خودپردازها نیاز به بررسی بانک مرکزی است.

مجید صمیعی رئیس سازمان تولید  اسکناس و مسکوک بانک مرکزی  نیز با اشاره به ویژگی های امنیتی ایران چک ۱۰۰هزار تومانی جدید گفت: ۷ ویژگی مردمی، ۷ ویژگی خصوص بانک ها، یک ویژگی تخصصی که از طریق بانک مرکزی قابل شناسایی است در ایران چک های جدید به کار گرفته شد.

رئیس سازمان تولید اسکناس و مسکوک بانک مرکزی اظهارداشت: ابعاد ایران چک ۱۰۰هزار تومانی مانند ایران چک های ۵۰ هزار تومانی ۱۶۰*۷۵ میلیمتر است.

صمیعی با اشاره به اینکه رنگ اسکناس جدید فعلا آبی است ادامه داد: ویژگی های برای شناسایی مردم، بانک ها و بانک مرکزی در ایران چک جدید به کار رفته است. همچنین طرح واتر مارک از پرتره حکیم ابوالقاسم فردوسی به صورت سه بعدی در ایران چک جدید به کار رفته است.
 


این مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: دو نخ امنیتی به طور  پنهان و پنجره ای نیز از دیگر ویژگی های امنیتی این ایران چک است. دو تصور ناقص هم که در مقابل نور یکی می شود در این اسکناس جدید مورد استفاده قرار گرفته است.
 

:: Information 396
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 24854 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما