ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

انگشت چکشی وضعیتی است که در آن یکی از انگشتان پا (معمولا انگشت دوم یا سوم) از مفصل میانی خم می شود و به شکل چنگال پرندگان یا حرف Z در می آید. اگر کفش اندازه پا نباشد و انگشتان را خم کند و یا اگر در ماهیچه های پاها عدم تناسبی وجود داشته باشد که باعث شود انگشتان پا هنگام پیاده روی نتوانند صاف شوند، مشکل انگشت چکشی در پا به وجود می آید.

روش مقابله: کفشی بپوشید که پنجه آن پهن باشد. شما حتی می توانید به یک مغازه تعمیر کفش رفته و پنجه کفش های فعلی تان را گشاد کنید. ارتجاعی بودن کفش ها تنها باعث می شود که پنجه هایتان انعطاف داشته باشند و پاها را در یک فضای محدود که باعث از ریخت افتادن همیشگی آن ها می شود. برای تحت فشار قرار دادن یک توپ تنیس را روی زمین بگذارید و تلاش کنید که آن را با پنجه پا گرفته و بلند کنید.

۴٫ پینه شست پا

:: Information 194
تاریخ بروزرسانی : ۵ آبان ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما