ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایرج ندیمی نماینده کمیسیون انرژی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران: دستاوردهای سیاسی از لحاظ روانی و فکری تشنج‌های موجود در اقتصاد کشور را تا حدودی کاهش خواهد داد و دستاوردهای اقتصادی هزینه منابع را تأمین کرده و بخشی از تعهدات دولت به بخش‌های متفاوت عملی خواهد شد و همچنین در بخش قراردادهای بین‌المللی مؤثر خواهد بود و می‌تواند در این بخش شرایط تحریم را تا حد بسزایی کاهش داده و سرمایه ملی افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه تصریح کرد: اقتصاد در بخش سیاسی و اجتماعی مؤثر بوده و می‌تواند تا حدودی از ورود دلالان به اقتصاد جلوگیری کند.

وی افزود: برای محقق شدن این دستاوردهای اقتصادی باید برنامه‌های پیگیر و مؤثری را در پیش گرفت تا بتوان به اهداف اقتصاد که کاهش تورم و کم کردن حداقلی تحریم‌هاست برسیم.

انتهای پیام/

:: Information 430
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ خرداد ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما