ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25790 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، هابل درویش مدیرعامل شرکت مترو در مراسم بهره برداری از بخش جنوبی طولانی ترین خط متروی خاورمیانه افزود: یک بار دیگر ثابت کردیم که خواستن توانستن است و توانستیم با مدیریت جهادی بزرگترین گام ها را به نام خود ثبت کنی.
 
وی تصریح کرد: فاز دوم خط ۳ متروی تهران به طول ۱۲ کیلومتر با ۹ ایستگاه، ۳هزار و ۲۰۰ متر از تونل ها به روش اتریشی، ۲ هزار و ۳۰۰ به صورت ترانشابا و ۷ هزار متر با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های مکانیزه آلمانی اجرا شده است.
 
درویش تصریح کرد: در این پروژه یک میلیون و ۲۰۰ هزار متر مکعب خاکبرداری، ۴۰ هزار تن میلگرد و ۳۳۰ هزار متر مکعب بتن ریزی انجام گرفته و ۲۳۰ هزار متر مربع قالب به کار رفته است.
 
مدیرعامل شرکت مترو تهران خاطرنشان کرد: به ثمر رسیدن این تلاش‌ها در شرایط فعلی یک رکورد ارزشمند به شمار می رود.
 
وی گفت: خط ۳ مترو با خدف کاهش ترافیک تریدور شمال و جنوب طراحی شده و با عبور از نقاط ترافیکی بسیار مهم میدان راه آهن –منیره تقاطع انقلاب ولیعصر، سه راه فاطمی عباس آباد، شهید صید شیرازی و ازگل نقش بسیار عمده ای در جابه جایی مسافر و تبادل مسافر  با خطوط دیگر مترو بر عهده خواهد داشت.
 
درویش در ادامه با اشاره به اینکه در سال ۹۳ بیش از ۲۰۰ کیلومتر مترو در حال ساخت داریم افزود: این رکورد در دنیا کم نظیر و در ایران نیز بی سابقه بوده.
 
وی گفت: ۱۰۰ کیلومتر از این خطوط متعلق به خطوط خارج از تهران-ورامین-گرمسار است که فاز اول آن از تهران تا ورامین شروع شده و پیمانکاران مشغول کار هستند.
 
مدیرعامل شرکت مترو تهران تصریح کرد: ۱۰ کیلومتر از این خط ریل گذاری شده و با توجه به اینکه بودجه توسط دولت باید تامین شود در صورت تامین ساخت این خط با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

:: Information 593
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25693 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما