ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

این ۴ موقعیت، دلایل شایع برای بخش سزارین است که باید انجام شود. اگر شما هر یک از این نشانه ها را نشان می دهید، پزشک ممکن است برای تولد جراحی ضروری باشد.

۱٫ عدم پیشرفت علایم-برای-سزارین-بخش
این حدود ۳۰ درصد از سزارین را تشکیل می دهد. این بدان معنی است که کار طبق برنامه زمانبندی معمول پیشرفت نمی کند. به دلایل مختلف، دهانه رحم به اندازه کافی باز نیست و / یا کودک نمی افتد. بعضی از موارد عدم پیشرفت می تواند اجتناب شود، مانند طناب بسیار کوتاه. با این حال، اکثر موارد به دلیل حمایت ناکافی برای زن کارگر و نقض فیزیولوژی پایه کار است. از همه دلایل بخش سزارین، “عدم پیشرفت” بیشتر تحت کنترل شماست. هیچ سیستم دیگری در بدن شما ۲۵ درصد از زمان نداشته است. چرا سیستم “تحویل” شما باید باشد؟ حمایت عاطفی و فیزیکی مادر، راه رفتن در طول زایمان، فشار دادن به راست و همراه با استفاده عاقلانه از دارو و تکنولوژی، با افزایش کارآیی انقباضات رحمی و تداخل با آن، به پیشرفت کار کمک خواهد کرد.

۲٫ سزارین را تکرار کنید
یک سزارین تکرار شده، به این معنی که شما قبلا داشته اید، شایعترین علت تولد جراحی است و این نیز تحت تاثیر شماست.

۳٫ اضطراب جنین
این سومین شایع ترین وضعیت منجر به تحویل سزارین است. الگوهای قلب جنینی بر روی مانیتور جنین الکترونیکی ممکن است نشان دهند که رفاه کودک در معرض خطر است مگر اینکه سریعا تحویل شود. ضربان قلب جنینی که بالاتر یا پایینتر از حد متوسط است نشانه ای از این است که نوزاد ممکن است اکسیژن کافی نداشته باشد یا از کاهش ضربان قلب طبیعی که در حین انقباض طبیعی است، خوب نیست. در حالی که برخی از دلایل اینکه نوزادان اکسیژن کم کافی دریافت می کنند بیش از نفوذ شما هستند، انتخاب هایی که در محل کار انجام می دهید، تعیین کننده رفاه فرزندتان می شود.

۴٫ ناپایداری سفالوپالوویک (CPD)
CPD یکی دیگر از دلایل بخش سزارین است. کودک بیش از حد بزرگ است که از طریق خروجی لگن عبور کند. کار کردن و تحویل دادن به موقعیت درست، یعنی نشستن، می تواند خروجی لگن را بزرگتر کند، و اغلب حتی یک مامان کوچک را قادر می سازد تا یک نوزاد بزرگ را تحویل دهد.

:: Information 27
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ دی ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما