ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25663 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

نی‌نی سایت: نوزاد به چشمانتان خیره شده و جالب اینکه این کار را به دفعات انجام می‌دهد. در واقع نوزاد علاقه زیادی به خیره شدن به چهره‌ها دارد و صد البته چهره شما به عنوان مادر یا پدر نوزاد بیش از هر چهره دیگری برایش جذاب است. اما یادتان باشد همین نگاه به ظاهر تنها زیبا و جذاب در واقع ابزار مهم نوزاد برای جلب توجه والدینش محسوب می‌شود. از نگاه متخصصان علوم عصبی، این نوع خیره شدن نوزاد به اطرافیان، به خصوص پدر و مادر سرآغاز عشق او نسبت به آنهاست. او در این دوران به تدریج تشخیص می‌دهد که وجود والدینش تا چه حدر در زندگی برایش اهمیت دارد.

4 واکنشی که نشان دهنده عشق نوزاد به شماست

۱٫ نوزاد بوی شما را احساس می‌کند

برای اینکه از این واقعیت مطمئن شوید آزمایش بسیار ساده‌ای انجام دهید تا از نتیجه آن شگفت زده شوید. نوزاد در برابر دسته‌ای از گل‌های معطر و همچنین یکی از لباس‌هایتان قرار دهید. بدون شک او به سمت لباس می‌رود. لباس بوی شما را می‌دهد و هر بار که این کار را انجام دهید، نوزاد باز هم به سراغ لباس می‌رود بی توجه به این نکته که در اطرافش دسته‌ای از گل‌های زیبا و خوش بو قرار دارد. آزمایشات زیادی در این زمینه صورت گرفته که نشان می‌دهند حتی نوزادی که تنها یک هفته از به دنیا آمدنش گذشته توانایی تشخیص بوی مادرش را دارد. هیچ چیز به اندازه شما برای نوزاد شیرین تر و جذا‌ب‌تر نیست.

۲٫ نوزاد به شما لبخند می‌زند

نخستین باری که نوزاد به شما لبخند زد و از ته دل خندید را به یاد دارید؟ آن اتفاق یک لحظه رؤیایی بوده و نوزاد با این کار خواسته که به شما نشان دهد «عاشق شما هستم».

۳٫ نوزاد با شما حرف می‌زند

نخستین صداهایی که نوزاد از خود تولید می‌کند نه به عنوان نشانه‌ای از صحبت کردن با خود بلکه برقراری ارتباط با شما و سایر افرادی است که به دلیل چند بار مشاهده چهره، آنها را در لیست افراد مطمئن خود قرار داده است.

4 واکنشی که نشان دهنده عشق نوزاد به شماست

او از صداهای مبهم اما مهمی که در همان ماه‌های نخست به دنیا آمدن از خود تولید می‌کند به عنوان پل ارتباطی میان خود و اطرافیان بهره می‌برد. پس این سر و صداها را دسته کم نگیرید. آنچه که او انجام می‌دهد و همچنین واکنشی که شما نسبت به او از خود بروز می‌دهید در فراهم شدن شرایط لازم برای برقراری ارتباطات قوی‌تر و در نهایت مکالمات جدی‌تر میان شما و او تأثیرگذار است.

۴٫ نوزاد دوست دارد اطرافش باشید

تقریبا تمام نوزادان تا چند ماه اول به دنیا آمدن دوست دارند که والدین و به خصوص مادر همواره در کنارش حضور داشته باشند. او نبود شما را به خوبی درک می‌کند و نسبت به آن واکنش نشان می‌دهد، واکنشی که حتی می‌تواند با گریه هم همراه باشد. در این گونه موارد بارها دیده شده که نوزاد صورت خود را چنگ انداخته و با صدای بلند شروع به گریه کردن می‌کند. هر بار که او را برای دقایقی رها می‌کنید و از اتاق خارج می‌شوید این داستان تکرار می‌شود اما در راه برگشت و وقتی به او نزدیک می‎شوید، گریه‌ها تبدیل به خنده زیبایی می‌شود و این نشانه علاقمندی هر چه بیشتر نوزاد به شماست

:: Information 263
موضوع : فرزندان
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ آذر ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25566 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما