ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 9 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

۴ گام تا رسیدن به یک گیاه‌خوار کوچک
همانطور که در مراحل رشد کودکان مهارت های حرکتی یا توانایی های شناختی وجود دارد، مراحل رشد در عادات غذایی وجود دارد. شما می توانید بیشترین تاثیر را در عادات غذا خوردن فرزند خود داشته باشید، اگر به راه های پاسخ دهی به رشد او پاسخ دهید.

مرحله ۱: دوران کودکی کودک خود را برای قدردانی از سلیقه میوه ها و سبزیجات تازه برنامه ریزی کنید. هر کودک به عنوان یک گیاه‌خواری شروع می شود، از آنجا که گوشت معمولا آخرین گروه غذایی است که به غذای تازه وارد شده است. بین پنج و نه ماه نوزادان می توانند به انواع غلات، میوه ها و سبزیجات مانند برنج، موز، گلابی، آوکادو کالیفرنیا، جو، سیب زمینی شیرین، هویج، اسکواش و سیب زمینی پخته معرفی شوند. بین نه و دوازده ماه، توفو را معرفی کنید. به عنوان یک جایگزین لبنی، نوزاد خود را به طعم نوشیدنی های سویا بسپارید.

مرحله ۲: سال نو ریزه اندامها دوست دارند که بریزند، پس یک سینی مخصوص سینه نوک سینه کوچک با میوه ها و سبزیجات نیشدار همراه با یک نمک ماست و آوکادو ایجاد کنید. کودک نوپا برای خوردن میوه ها و سبزیجات تازه به جای مواد بسته بندی یاد می گیرد. گوشت ضروری نیست، تا زمانی که از غلات غنی شده آهن استفاده می کنید یا به شیر دادن ادامه دهید یا فرمول تقویت شده با آهن را دریافت کنید. (منابع جایگزین آهن سبز، سبزیجات برگ، کشمش، نخود فرنگی سیاه و سفید، ملاس پشت بند و لوبیا) است. در طول سه سال اول شما یک فرصت برای شکل دادن به سلیقه های جوانان دارید. کودک نوپا شما می آموزد که میوه ها و سبزیجات تازه چه طعمی دارند و این را به عنوان عادت خانواده پذیرفته است.

مرحله ۳: پیش دبستانی و سال های مدرسه باغ را رشد دهید کودکان بیشتر به خوردن آنچه که رشد می کنند بیشتر است. باغبانی به شما فرصتی میدهد تا در مورد غذای خوب صحبت کنید. بحث در مورد همه رنگ های مختلف در باغ و چرا آن را بسیار مهم است که مقدار زیادی از رنگ در غذا بر روی صفحه خود را در هنگام شام. کودکان می توانند مفهوم ناهار رنگین کمان را درک کنند. رستوران های مکرر که دارای میله های سالادی بزرگ هستند، در ذهن بارور فرزند شما کاشتند، ایده هایی که سالاد می تواند یک درمان واقعی باشد: همه شما می توانید انواع مختلفی از غذاهای رنگی و چند بافتی را بخورید. بچه های خود را تشویق کنید تا در آشپزخانه به شما کمک کنند. آنها می توانند میوه ها و سبزیجات را بشویید، کاهو را پاره کنید، هم بزنید، بریزید، خمیر نان را بشویید، و خلق کنید و خلق کنید.

ساندویچ های ساخته شده با کره بادام زمینی یا کره بادام در نان گندم نان، نگهداری میوه های سالم و جوانه ها یک پیچ و تاب جدید در مورد علاقه های سنتی برای کودکان مدرسه می باشد. این زمان برای تأکید بر ماهی (ماهی آزاد و ماهی تن) و روغن کتان برای اسید های چرب ضروری است. کودکان مدرسه همچنین می توانند برچسب را بخوانند. کودک خود را برای جلوگیری از مواد غذایی با “هیدروژنه” در فهرست مواد غذایی آموزش دهید. اطفال خود را دور از غذاهای بسته بندی شده میان وعده، مخصوصا حاوی روغن های هیدروژنه، و جایگزین های خوشمزه و جذاب در ناهار مدرسه را هدایت کنید. اگر خانواده شما نیمی از گیاه‌خواری است (گوشت گاه به گاه غذا می خورد)، از گوشت به عنوان یک لهجه در هم بزنید و یا از ظروف دانه استفاده کنید، از تصویر معمولی یک استیک در وسط صفحه با تنها یک گلدان سبزیجات اجتناب کنید. یا، به ماهی، به علاوه یک ظرف غذای مهمی استفاده کنید. کودکان مدرسه قدیمی تر نیز می توانند مسائل اخلاقی و زیست محیطی مربوط به خوردن گوشت را درک کنند. به بچه های بزرگ ما اشاره کردیم که درمان غیرانسانی گوساله ها برای تولید گوشت گوساله به عنوان دلیل خوبی برای خوردن گوشت گوساله نیست.

مرحله ۴: نوجوان سال. نوجوانان با غذای ناخواسته پر می شوند، اما بر روی آن سوء مصرف نمی کنند. بر خلاف کودکان که با رژیم غذایی خواربار به عنوان عادت تغذیه خود رشد کرده اند، نوجوانانی که در یک رژیم گیاه شناسی رشد می کنند، می توانند بین غذا خوردن و احساس خوب رابطه برقرار کنند. میله های سالاد، پیتزا های گیاهی، لوبیا سبز، و میان وعده های میوه احتمالا برای نوجوانان مورد علاقه گیاهان هستند. هنگامی که آنها به یک رستوران فست فود می روند، احتمالا به دنبال ساندویچ سالادی از سیب زمینی سرخ کرده و غذاهای چرب هستند.

:: Information 27
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما