ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ارتباط با نوزاد به محض ورود به این دنیا آغاز می شود. بگذار نوزاد شما بفهمد که با این راهنمایی های ساده، دوستانه می شود تا با یک کودک ارتباط برقرار کند تا یک شروع دوستانه داشته باشد.

۱٫ روشهای معمول را تاخیراندازد
اغلب پرستاران مشغول انجام وظایف روزمره می باشند – دادن ویتامین K و قرار دادن پماد چشم در چشم نوزاد- بلافاصله بعد از تولد و سپس نوزاد را به مادر برای ارتباط با نوزاد منتقل می کند. از پرستار بخواهید تا این مراحل را به مدت یک ساعت به تاخیر بیندازد، که اجازه می دهد خانواده از این دوره پیوند اولیه استفاده کنند. پماد چشم به طور موقت بینایی کودک را مختل می کند یا باعث می شود که چشم او بسته شود. او نیاز به یک تصور روشن از شما دارد و شما باید این چشم ها را ببینید.

۲٫با هم در ارتباط باشید
از متولدین و پرستاران خود بپرسید که بلافاصله پس از زایمان نوزاد خود را در شکم و قفسه سینه خود قرار دهید یا پس از بریدن بند ناف و شیر دادن نوزاد خود، مگر اینکه یک عارضه پزشکی نیاز به جدایی موقت داشته باشد.

۳٫ اجازه دهید نوزاد شما شیر مادر درست پس از تولد
اکثر نوزادان محتوا به سادگی برای ریختن نوک پستان هستند دیگر تمایل قوی به شیر دادن به سینه بلافاصله پس از تولد است. این تحریک نوک پستان هورمون اکسیتوسین را آزاد می کند که انقباضات رحم شما را افزایش می دهد و خونریزی پس از زایمان را کاهش می دهد. مکیدن زود هنگام نیز باعث آزاد شدن پرولاکتین می شود، هورمونی که به توانایی های مادران شما کمک می کند تا از همان ابتدا با کلیک بر روی آنها کلیک کنید.

۴٫ اتاق با کودک شما
البته، ارتباط با نوزاد فقط آغاز است! برقراری ارتباط تصویری، لمسی، بویایی، شنوایی و مکیدن با نوزاد خود، درست بعد از تولد، ممکن است باعث شود احساس کنید که نمی خواهید این شخص کوچک را آزاد کنید که شما آنقدر سخت کار کرده اید که به دنیا آورید، و شما مجبور نیستید همسر شما هم اکنون می تواند همدم شما باشد ما مادران سالم و نوزادان سالم را در تمام مدت اقامت در بیمارستان بستری می کنیم.

پس از زایمان کودک شما مراقب سلامت، سلامتی کودک و احساسات شماست. برخی از نوزادان بدون هیچ گونه عوارضی از انتقال رحم به دنیای بیرون عبور می کنند. دیگران به مدت چند ساعت در مهد کودک برای گرمای اضافی، اکسیژن، ساکشن و سایر توجه ویژه نیاز دارند تا زمانی که سیستمهای حیاتی آنها تثبیت شود.

احساسات پس از تولد به عنوان احساسات پس از عشق ورزیدن فردی هستند. بسیاری از مادران تب و تاب بودن مادرانگی را نشان می دهند و هیجان زودهنگام یک مسابقه به پایان رسید و برنده شد. این عشق در نگاه اول است و آنها نمی توانند منتظر بمانند تا با کودک بجنگند و در طول یک میلی ثانیه بعد از تولد شروع به مادر شدن کنند.

دیگران راحت هستند که وظیفه ماموت تولد تمام شده است و کودک عادی است. در حال حاضر آنها بیشتر علاقه مند به خواب و بهبودی نسبت به ارتباط با نوزاد و مادر شدن هستند. همانطور که یک مادر گفت: “پس از یک کار طولانی و دشوار،” چند ساعت به من ببخشید، دوش می برم، موهایم را شانه می کنم، و بعد مادر را شروع خواهم کرد “. اگر این احساسات شما باشد، از استراحت لذت ببرید آن را به دست آورد بدون نیاز به تسلیم فشار دادن اتصال با نوزاد، زمانی که بدن یا ذهن شما مایل یا قادر نیست، وجود ندارد. در این مورد، پدر میتواند با مادر در حالی که مادر است، با کودک باردار شود. مهم این است که کسی در طول این دوره حساس یک تا دو ساعت هوشیاری آرام پس از تولد، با کودک ارتباط دارد.

۵٫ کودک خود را لمس کنید
علاوه بر لذت بردن از ارتباط با نوزاد شما را از تماس پوست و پوست از شکم به شکم و چانه به پستان، به آرامی کودک خود را سکته مغزی، طعم تمام بدن خود را. ما متوجه شده ایم که مادران و پدران اغلب نوزادان خود را به طرز گوناگون پریشان می کنند. مادر جدید اغلب کلیه بدن کودک خود را با لمس ملایم نوک انگشتانش می کشد؛ با این حال، پدر اغلب دستهایش را روی سر نوزادش قرار می دهد، مثل اینکه نشان دهنده تعهدش برای حفاظت از زندگی است که پدرش داشته است. علاوه بر اینکه لذت بخش است، نوازش پوست از نظر پزشکی برای نوزاد مفید است. پوست، بزرگترین ارگ در بدن انسان، با پایان دادن به عصب بسیار غنی است. در زمانی که کودک در معرض تنفس هوایی قرار می گیرد و الگوهای تنفسی اولیه بسیار نامنظم است، التهاب موجب تحریک نوزاد تازه نفس می شود تا ریتمیکا بیشتر شود – ارزش درمانی لمس والدین.

۶٫ نگاهی به نوزاد شما
نوزاد شما می تواند بهترین فاصله را بین چشم تا چشم بین هشت تا ده اینچ (بیست تا بیست و پنج سانتی متر) مشاهده کند – شگفت آور است، در مورد فاصله معمول نوک پستان به چشم در هنگام شیر دادن. کودک خود را در موقعیت چهره به چهره قرار دهید  سر نوزادتان را در همان موقعیت قرار دهید تا چشمها را ملاقات کنید. لذت بردن از این ارتباط تصویری در طول دوره کوتاه آرام آرام پس از تولد، قبل از اینکه کودک به خواب عمیق می افتد. تماشای چشم های کودک شما ممکن است عجله از احساسات مادرانه زیبا باشد.

۷٫ با نوزادتان صحبت کنید
در طی ساعتهای اول ارتباط با نوزاد و روزهای پس از تولد، یک گفتگوی طب کودکانه بین مادر و نوزاد ایجاد خواهد شد. مطالعات تجزیه و تحلیل صدا نشان می دهد ریتم منحصر به فرد و calendering ease به صدای مادر است.

:: Information 34
موضوع : موزیک
تاریخ بروزرسانی : ۷ اسفند ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما